Вибіркові дисципліни здобувачів вищої освіти

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Вибіркові дисципліни здобувачів вищої освіти

Студентам І-ІІІ курсів та вступникам магістерського рівня нашого університету денної та заочної форм навчання слід ознайомитися з переліком навчальних дисциплін, запропонованих на їх вибір, та обрати серед них ті, які б вони хотіли вивчати у наступному навчальному році, в якому будуть викладатися ці дисципліни.

Нагадуємо нашим студентам, що вибір навчальних дисциплін здійснюється на підставі власноруч написаних заяв (зразок можна знайти тут), які подаються в деканат (в паперовому або електронному/сканованому варіанті).

Зверніть увагу на електронні адреси факультетів, на які слід надсилати електронні/скановані заяви щодо обраних вами вибіркових дисциплін:

Педагогічний факультет – phdpu_ped_fak@ukr.net;

Природничо-технологічний факультет – рtf_phdpu@ukr.net;

Соціоісторичний факультет (відділення історії)  istfak.1@i.ua;

Соціоісторичний факультет (відділення педагогіки і психології)  fpp-phdpu@ukr.net;

Факультет фізичного виховання – ifvip2011@ukr.net;

Філологічний факультет – o.svyrydenko@ukr.net, dekanatff@ukr.net;

Фінансово-гуманітарний факультет – ekon.dek@ukr.net.

Пам’ятайте, що з переліком дисциплін ви завжди можете ознайомитися на нашому сайті у розділі «Навчання», обравши пункт підменю «Вибіркові дисципліни здобувачів вищої освіти».

Загальноуніверситетські вибіркові дисципліни першого (бакалаврського) рівня

Загальноуніверситетські вибіркові дисципліни першого (бакалаврського) рівня за скороченим терміном навчання

Загальноуніверситетські вибіркові дисципліни другого (магістерського) рівня