Відділ PR-технологій та зв’язків з громадськістю

viddily novi

Основними завданнями відділу освітнього менеджменту та профорієнтаційної діяльності є:

1. Створення позитивного іміджу університету шляхом інформування громадськості України про важливі події у житті університету (в тому числі через рекламну продукцію), досягнення у науковій, культурно-просвітницькій діяльності.
2. Співпраця зі структурними підрозділами університету з метою збору, обробки та оперативного поширення інформації про університет.
3. Налагодження та зміцнення зв’язків із зовнішніми організаціями, зокрема із зовнішніми ЗМІ.
4. Висвітлення в засобах масової інформації заходів, які проводяться в університеті.
5. Організація і проведення профорієнтаційної і рекламної кампаній університету.
6. Поширення єдиного корпоративного стилю для всіх структурних підрозділів на рекламну поліграфічну та відеопродукцію, які представляють університет.
7. Популяризація музею університету шляхом регулярних екскурсій для професорсько-викладацького та студентського складу і гостей закладу вищої освіти.
8. Інформування студентів випускних курсів про актуальні вакансії з метою сприяння у працевлаштуванні.
9. Формування громадських зв’язків із органами державної та місцевої влади, засобами масової інформації, громадськими організаціями, вищими навчальними закладами, освітніми центрами та корпораціями, науковими установами та іноземними партнерами.

КЕРІВНИЦТВО

Луцик О.О.

Луцик Оксана Олександрівна

Керівник відділу освітнього менеджменту та профорієнтаційної діяльності

СКЛАД

Дронь О.І.

Дронь Олександр Іванович

Адміністратор інформаційних ресурсів

Шихов П.В.

Шихов Петро Володимирович

Фахівець з просування інформаційних ресурсів

Левченко М.А.

Левченко Максим Андрійович

Випусковий редактор сайту та мультимедійних платформ

Динько Т.С.

Сб. – Нд. – вихідний

Обідня перерва: 1230–1300

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 08401, м. Переяслав, вул. Сухомлинського, 30:

корпус № 2, поверх № 1, каб. 102 а (відділ та редакція університетської газети «Педагогічні обрії»);

корпус № 1, поверх № 1, каб. 100 (працевлаштування);

корпус № 1, поверх № 2, каб. 213 (музей університету);

+38 (093) 986 11 43; +38 (096) 703 12 71 (керівник відділу)

moderator.phdpu@gmail.com