Відомі випускники відділу аспірантури та докторантури • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Відомі випускники відділу аспірантури та докторантури

17492491_1255941321148471_6860718512276374834_o

Баток Дмитро Володимирович

 Заслужений майстер спорту з ушу саньда. Майстер спорту міжнародного класу з бойового самбо. Віце-чемпіон Всесвітніх ігор з єдиноборств (2013). Дворазовий срібний призер чемпіонатів світу (2011, 2015). Віце-чемпіон Європи (2012). Срібний призер Кубку світу (2014). Бронза на Всесвітніх іграх в Колумбії (2013). ІІІ місце на чемпіонаті Європи (2014). Бронзовий призер ЧС (2013). Багаторазовий чемпіон турнірів по ММА, Бразильського джиу-джитсу, рукопашного бою. 4-разовий чемпіон України з джиу-джитсу. Чемпіон СНД з джиу-джитсу. Професійний боєць ММА.

 

2 Кононова

Кононова Олександра Миколаївна

Випускниця спеціальності 017 Фізична культура і спорт; українська біатлоністка, триразова чемпіонка Зимових Паралімпійських ігор 2010. Заслужений майстер спорту України. З 2007 року вона входить до складу збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Займається лижними гонками та біатлоном у Київському обласному центрі «Інваспорт». Майстер спорту міжнародного класу з лижних гонок (2009 рік), триразова чемпіонка, дворазова срібна і дворазова бронзова призерка з лижних гонок та переможниця Кубку світу-2007 з біатлону, пізніше – багаторазова чемпіонка, дворазова срібна і дворазова бронзова призерка з лижних гонок та дворазова срібна призерка кубку світу 2008 з біатлону серед спортсменів-інвалідів з ураженнями опорно-рухового апарату.

Олександра є дворазовою бронзовою призеркою із лижних гонок (довга дистанція, середня дистанція) та срібною й бронзовою призеркою з біатлону (гонка переслідування, довга дистанція) кубку світу 2009 року у м. Сьюсьоен (Норвегія), чемпіонка з біатлону (довга дистанція) та дворазова срібна призерка (естафета, спринт) з лижних гонок чемпіонату світу 2009 року з лижних перегонів та біатлону у м. Вуокатті (Фінляндія). Вона виборола дві золотих медалі з біатлону та «срібло» з лижних перегонів у фіналі Кубку світу 2009 року у м. Маунт Вашингтон (Канада). Також їй вдалося отримати дві золоті медалі у змаганнях із біатлону й одну золоту нагороду та бронзу з лижних перегонів Кубку світу 2009 року у м. Вістлер (Канада). За результатами виступу на Паралімпіаді 2010 року її було нагороджено нагородою Міжнародного паралімпійського комітету «Найвдаліший дебют Паралімпіади». Також вона отримала орден «За заслуги» ІІІ ступеня (2010 рік).

На Чемпіонаті світу 2011 року Олександра здобула чотири золоті медалі у біатлоні (довга дистанція), лижних перегонах (довга дистанція), біатлоні (перегони переслідування, середня дистанція), лижних перегонах – спринті; дві срібні медалі в естафеті та лижних перегонах (середня дистанція), а також бронзову медаль у біатлоні, перегонах з переслідування (коротка дистанція). У Кубках 2011 року спортсменка отримала чотири срібні нагороди у лижних перегонах 7,5 км, лижних перегонах (довга дистанція), біатлоні 7,5 км та біатлоні з перегонами-переслідування, і бронзову нагороду у лижних перегонах (середня дистанція).

У Кубках світу 2012 року вона виборола чотири золоті медалі у лижних перегонах та біатлоні, й «срібло» в естафеті. Чемпіонат світу 2013 року у м. Солефті (Швеція) приніс їй «золото» у лижних перегонах (середня дистанція), два «срібла» в лижних перегонах (довга дистанція), естафеті (змішаний клас), три «бронзи» в лижних перегонах (спринт), біатлон (коротка та середня дистанції). У фіналі Кубку світу 2013 року Олександра стала дворазовою переможницею та срібною і бронзовою призеркою.

Нагороди Олександри за результатами виступів на Кубках світу 2014 року: у м. Вуокатті (Фінляндія) – три золоті медалі за лижні перегони (середня та коротка дистанції), біатлон (гонка переслідування), а також срібна медаль за біатлон (коротка дистанція 6км); у м. Оберстдорф (Німеччина) – три золоті медалі за лижні перегони (довга дистанція, вільний стиль 15 км; спринт вільний стиль; середня дистанція 5 км класичний стиль); у м. Оберрід (Німеччина) – золота медаль у біатлоні (коротка дистанція 6км), а також дві срібні медалі за біатлон (середня та довга дистанція).

120492195_3831314506897131_896024056360581631_n

Кремінь Тарас Дмитрович

Уповноважений із захисту державної мови .Український політик, науковець, громадський діяч. Народний депутат України VIII скликання від Політичної партії «Народний Фронт». У 2014 році був обраний головою Миколаївської обласної ради VI скликання. З 8 липня 2020 року рішенням Уряду України затверджений Уповноваженим із захисту державної мови.

Закінчив докторантуру на кафедрі української та зарубіжної літератури і методики їх викладання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». Тема дисертації – «Еволюція епосу та ліро-епосу в українській літературі Х-ХХІ ст.».

Голова Міжфракційного депутатського об’єднання «Миколаївщина», співголова Міжфракційного депутатського об’єднання «Південь України». Член груп з міжпарламентських зв’язків з Латвійською Республікою, Аргентинською Республікою, Королівством Норвегія, Чеською Республікою, Об’єднаними Арабськими Еміратами, Румунією, Федеративною Республікою Бразилія, Королівством Швеція.

Серед ініціаторів проведення (2 березня 2014 р.) 11-тисячного Маршу за єдність України, створення районних і міських рад волонтерів Миколаївщини зі збору гуманітарної допомоги військовослужбовцям, добровольчим підрозділам. Брав активну участь у розселенні військових частин, що прибували з Криму. Організатор телемарафонів, масових акцій, звернень до керівництва інших регіонів зі збору гуманітарної допомоги. За підтримки Ощадного банку України здійснено збір 1 млн. грн. на виготовлення Броньованої машини швидкої допомоги «Святий Миколай» для 79 десантно-штурмової бригади. Ініціатор міжнародної гуманітарної допомоги родинам військових льотчиків за сприяння Надзвичайного і Повноважного Посла Латвійської Республіки в Україні п. Argita Daudze (серпень 2014 р.).

Автор та співавтор 180 законодавчих ініціатив, 44 з яких стали чинними актами. Почесний доктор Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди. Член Національної спілки журналістів України, Національної спілки краєзнавців України.

Перейти до вмісту