Навчально-науковий відділ

У 2004 року в ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» був створений навчально-науковий відділ.

Навчально-науковий відділ є структурним підрозділом університету, який безпосередньо підпорядковується проректору з наукової роботи. Навчально-науковий відділ  створено з метою організації, контролю і координації наукової діяльності  університету та впровадження її результатів у освітній процес і практику.

Першим керівником відділу, починаючи з 2004 року, був призначений Котченко Тарас Едуардович, кандидат філософських наук, доцент. З 2010 по 2016 роки керівником відділу був Кикоть Сергій Миколайович, кандидат історичних наук, старший викладач. З 2017 року – керівник відділу – Животівська Діана Миколаївна, кандидат історичних наук, викладач.

На посаді фахівця першої категорії працювали Виногородська Тетяна Вячеславівна, Гайдаєнко Ігор Васильович, з 2015 року на даній посаді працює Ващенко Сергій Володимирович. На посаді фахівця другої категорії працювали Зленко Алла Миколаївна, Ємельяненко Сергій Анатолійович, Лада Олександр Валерійович, Ващенко Сергій Володимирович, з 2015 року дану посаду займає Носаченко Володимир Миколайович.

При навчально-науковому відділі функціонував відділ аспірантури та докторантури. Завідувач – Розсоха Антоніна Павлівна, кандидат педагогічних наук, професор, фахівець першої категорії – Бережна Людмила Валентинівна (з 2016 року – провідний фахівець), викладач. З 2018 року відділ відокремився.

Основними завданнями Відділу є:

  • планування і удосконалення  наукової та інноваційної діяльності в університеті;
  • організація і координація проведення пошукових та прикладних наукових досліджень;
  • здійснення обліку впровадження у освітній процес результатів науково-дослідних робіт підрозділів університету;
  • організація, координація та проведення на базі університету наукових семінарів, конференцій, круглих столів, форумів, а також участь університету на регіональному, всеукраїнському та міжнародному рівнях;
  • організація і контроль видання в університеті наукових збірників, матеріалів конференцій;
  • організація і контроль ведення обліку з питань науково-дослідної роботи університету;
  • планування і організація проведення конкурсів студентських наукових робіт та олімпіад з галузей знань і спеціальностей;
  • підготовка звітності про наукову діяльність університету.

КЕРІВНИЦТВО

Козубенко Ю.Л.

Козубенко Юрій Леонідович

кандидат історичних наук, старший викладач

Керівник відділу

ФАХІВЦІ

Дзюбенко О.В.

Дзюбенко Олена Володимирівна

кандидат біологічних наук, доцент

Провідний фахівець  

Ващенко С.В.

Ващенко Сергій Володимирович

Фахівець  І категорії

Зубко О.О.

Зубко Олена Олексіївна

Фахівець  ІІ категорії

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 08401, м. Переяслав-Хмельницький, вул. Сухомлинського, 30, корпус № 1, каб. 208.

+38 (04567) 5-46-44

nnv@phdpu.edu.ua

Facebook

Перейти до вмісту