Навчально-науковий центр забезпечення якості освіти

Основними завданнями Центру є:

2.1. Організація та функціонування системи забезпечення якості освіти, що спрямована на реалізацію місії та стратегій розвитку Університету з підготовки конкурентноспроможного фахівця.
2.2. Здійснення заходів щодо залучення усіх учасників освітнього процесу, роботодавців, зовнішніх стейкхолдерів до забезпечення якості вищої освіти в Університеті.
2.3. Здійснення моніторингу за виконанням норм і вимог організації та проведення освітнього процесу, дотримання принципів академічної доброчесності.
2.4. Здійснення моніторингу та періодичного перегляду освітніх програм.
2.5. Організація роботи, методичне забезпечення ліцензування спеціальностей та акредитації освітніх програм відповідних спеціальностей.
2.6. Забезпечення публічності інформації щодо організації освітнього процесу, про освітні програми, форми та методи надання освітньої, інформаційної, консультативної та соціальної підтримки всім учасникам освітнього процесу.
2.7. Вивчення ставлення академічної спільноти, студентства, випускників щодо організації освітнього процесу, задоволення їх потреб та інтересів, рівня якості освіти в Університеті.
2.8. Щорічне оцінювання здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних і педагогічних працівників Університету та регулярне оприлюднення результатів таких оцінювань на офіційному Веб-сайті ЗВО, на інформаційних стендах та в будь-який інший спосіб.
2.9. Вивчення та впровадження сучасних інструментів забезпечення якості освіти в Університеті на основі аналізу результатів внутрішнього аудиту забезпечення якості освіти, досвіду вітчизняних та іноземних ЗВО .
2.10. Здійснення постійного системного моніторингу якості освітніх послуг в Університеті.

КЕРІВНИЦТВО

Усик О.Ф.

Усик Олена Федорівна

кандидат педагогічних наук, доцент

Керівник навчально-наукового центру забезпечення якості освіти

СКЛАД

Сб. – Нд. – вихідний

Обідня перерва: 1230–1300

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 08401, м. Переяслав, вул. Сухомлинського, 30, каб. 204.

+38 (050) 723 45 55; +38 (073) 723 45 55

centerzyao@ukr.net