16березня 2018 року об 11.00 годині

в конференц-залі В.О.Сухомлинського відбудеться засідання

спеціалізованої вченої ради Д 27.053.01

Порядок денний:

1. 1. Захист дисертації Ящука Віталія Юрійовича «Діяльність професора В.В. Скопецького у галузі вітчизняної кібернетичної науки (друга половина ХХ – початок ХХІ ст.)», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук за спеціальністю 07.00.07 – історія науки й техніки.

Науковий керівник – Коцур Анатолій Петрович, доктор історичних наук, професор, професор кафедри етнології та краєзнавства (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)

Офіційний опонентРіжняк Ренат Ярославович, доктор історичних наук, професор, професор кафедри математики, декан фізико-математичного факультету (Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка МОН України)

Офіційний опонент – Костюк Майя Володимирівна, кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін (Уманський національний університет садівництва МОН України)

2. Інші питання