Природничо-технологічний факультет був створений 7 травня 2012 року шляхом реорганізації інституту фізичного виховання і природознавства та педагогічно-індустріального факультету. Контингент студентів складає 832 особи (із них 632 – на денній формі навчання, 200 – на заочній).

На факультеті підготовка фахівців ведеться за трьома кваліфікаційними рівнями: бакалавр та магістр.

Навчальний процес забезпечують 17 кафедр університету. У їх складі 75,8% викладачів з вченими ступенями та званнями. На факультеті створені необхідні кабінети та лабораторії, впроваджене сучасне інформаційне забезпечення навчального процесу.

На основі укладених договорів про створення навчально-наукових комплексів факультет співпрацює з Володимир-Волинським педагогічним коледжем імені А. Кримського (Волинська область), Коростишівським педагогічним коледжем імені А, Франка (Житомирська область), Прилуцьким педагогічним коледжем імені А. Макаренка, Ржищівським гуманітарним коледжем, Ржищівським індустріально-педагогічним технікумом (Київська область), Бориспільським професійним ліцеєм, Переяслав-Хмельницьким ПТУ №22, Сквирським ВПУ, Канівським ВПУ, Яготинським ПТУ, а також Білоцерківським, Обухівським, Чорнобильським та Макарівським медучилищами. Згідно угоди випускники цих училищ зараховуються на скорочений термін навчання.

Студенти факультету проводять активну науково- дослідну роботу у проблемних групах та наукових гуртках, беруть участь у студентських науково – практичних конференціях.

 

Більше інформації дивіться на сайті факультету: https://ptf.phdpu.edu.ua/