Аєрозйомка міста Переяслав-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький – місто обласного значення, що знаходиться у 90 км від столиці в сторону Черкас. У народі його заслужено називають «музейна мекка України», адже у ньому поєднується рекордна кількість музеїв як для одного міста. Прогулянки Переяславом неодмінно подарують тобі незабутні враження, адже саме тут зібрані численні культурні надбання нашого народу, починаючи від найдавніших поселень та закінчуючи сьогоденням.

Пам’ятки міста

Найперше, увагу варто приділити старовинним храмам, які виділяються серед архітектури міста. Успенський і Вознесенський собори, Михайлівська церква – значна частина цих пам’яток були знищені під час атеїстичної боротьби 1930-х рр. та в роки Другої світової війни. Відновлені, вони і нині привертають чималу увагу туристів. І навіть якщо ти людина не надто набожна, то тебе просто вразить їх внутрішня архітектура.

Відкрий для себе найбільшу гордість міста – відомий у світі Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав», в підпорядкуванні якого на сьогодні знаходиться майже сорок різноманітних тематичних музеїв. Серед експонатів: житла, церкви, побут, ремесла і поховання часів найдавніших поселень, археологічні артефакти, зброя та документи козацької доби. Побачивши всю цю красу ти точно поламаєш стереотип про байдужість молоді до історії, культури і звичаїв. Розчарованим звідси не поїхав ще ніхто.