Зленко Алла Миколаївна • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Зленко Алла Миколаївна

Зленко А.М.

Зленко
Алла Миколаївна

завідувач кафедри документознавства та методики навчання, Вчений секретар університету, кандидат історичних наук, доцент

ГРАФІК ПРИЙОМУ:

понеділок: 1000-1300

кабінет № 312
(корпус № 1, поверх № 3)

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

zlenko.am@ukr.net

Біографічні відомості. Народилася 18 листопада 1978 року в м. Богуславі Київської області.

Навчання. У 1995 р. закінчила загальноосвітню школу № 2 міста Богуслава Київської області. У 1995 р. вступила на історичний факультет Переяслав-Хмельницького державного педагогічного інституту імені Григорія Сковороди, який з відзнакою закінчила у 2000 р.

Спеціальність за базовою освітою – «Педагогіка і методика середньої освіти. Історія та народознавство», кваліфікація: вчитель історії та народознавства (2000 р.). У грудні 2010 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Діяльність молодіжних організацій УСРР в 1920-х рр.: історіографія». У 2011 р. отримала диплом спеціаліста за спеціальністю «Економіка підприємства».

Кандидат історичних наук з 2011 р. Звання доцента кафедри професійної освіти отримала у 2013 р. Підвищення кваліфікації пройшла 2016 р. у Кіровоградському національному технічному університеті на кафедрі суспільних наук, інформаційної та архівної справи.

У 2018 році отримала диплом магістра з відзнакою, здобувши кваліфікацію викладач ВНЗ з професійної освіти (Документознавство), документознавець. У жовтні 2018 року пройшла стажування в Університеті економіки у Вроцлаві.

Робота.  З жовтня 2008 р. по теперішній час працює на фінансово-гуманітарному факультеті, з 2015 р. – доцент кафедри документознавства, з 2020 р. – завідувач кафедри документознавства. Стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах освіти – понад 11 років.

Участь в атестації кадрів вищої кваліфікації: з 2013 р. – вчений секретар університету; з 2017 р. по 2019 р. – вчений секретар Спеціалізованої вченої ради К 27.053.02 з захисту кандидатських дисертацій за спеціальністю 07.00.06 – історіографія, джерелознавство та спеціальні історичні дисципліни ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

Суспільно-громадська діяльність. Активно займається виховною, профорієнтаційною роботою, співпрацює зі студентською спільнотою, підтримує студентські ініціативи та наукові проекти. Координує по кафедрі документознавства ряд проектів і угод міжнародної співпраці, яка здійснюється на засадах партнерства, запровадження європейського виміру освіти, визначення європейських ідеалів і цілей, активізації інтеграційних процесів у освітній сфері, академічної мобільності, розвитку європейських програм і проектів.

У рамках стратегії співробітництва та розвитку академічної мобільності університету в 2017 році є одним із ініціаторів укладення «Угоди про співпрацю між ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» та Економічним університетом у Вроцлаві (Польща)».

У травні 2018 року стала учасником міжнародної наукової конференції Wroclaw Annual International Conference on Health and Lifestyle (WAICHL-2018), Вроцлав (24-25 травня, Польща), що була організована University of Wroclaw.

Партнерські зв’язки налагоджено також із вищими навчальними закладами Болгарії (Економічний університет, м. Варна; Університет національного і світового господарства, м. Софія). Так у березні 2018 року підписано договір про міжнародну співпрацю з Університетом національного і світового господарства, м. Софія (Болгарія).

6-8 липня 2018 року брала участь у міжнародній науковій конференції, присвяченій 95-річчю з дня народження професора Георгія Папави «Сучасні тенденції розвитку економіки та економічної науки», що проводилася Інститутом економіки імені П. Гугушвілі ТГУ.

19 червня 2018 року підписано додаткову «Угоду про академічний обмін» з Економічним університетом у Вроцлаві (Польща) спрямовану на розвиток співробітництва у сфері науки та освіти, а також на укріплення взаєморозуміння та обмін освітнім досвідом.

Результатом підписання угоди стає тижневе стажування з 21 по 27 жовтня 2018 року на базі Економічного університету у Вроцлаві, кафедрі Економічної політики і європейських регіональних студій за темою «Сучасний університет: міжнародне співробітництво та академічна мобільність».

У ході стажування, у середу, 24 жовтня, Алла Зленко та Олена Ісайкіна побували у Домі Європи у Вроцлаві та взяли участь у дискусії в рамках циклу «З поглядом на Європу», яка була організована Управлінням Європейського парламенту у Вроцлаві, Регіональним представництвом Європейської Комісії та Регіональним центром міжнародних дебатів у Вроцлаві

У рамках підписаного договору про співпрацю між Університетом національного та світового господарства (Софія, Болгарія) та ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» протягом 3-7 квітня 2019 р. перебувала разом з доцентами кафедри документознавства (Оленою Ісайкіною та Інною Демуз) з робочим візитом у болгарському виші.

Алла Зленко разом із викладачами фінансово-гуманітарного факультету взяла участь у VIII Міжнародній науковій конференції: «Сучасні економічні проблеми «Соціально-економічні проблеми в епоху глобалізації – теорія і практика»», організованій під почесним патронатом ректора Університету Миколи Коперника проф. доктора хаб. Анджей Третина 22 травня 2019 року Університет Миколи Коперника в Торуні (Польща).

Спільними зусиллями Університету Миколи Коперника в Торуні, Статистичного офісу в Бидгощі та ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди» 23-24 травня 2019 року було організовано та проведено спільну ІІ Польсько-українську економічну конференцію «Іноземці на ринку праці держав і регіонів Центральної і Східної Європи». В рамках конференції було організовано пленарне засідання та студійний візит на підприємство PESA Bydgoszcz SA.

16 лютого та 21 вересня 2019 р. брала участь у ІІ та ІІІ конференціях Uni-Biz Bridge, в ході яких було запропоновано цікаві теми для обговорення та ідеї для співпраці між університетами та бізнесом.

Учасник та член програмного комітету міжнародної наукової конференції «30 років: перехід, уроки і перспективи», яку було проведено 27 листопада 2019 року, на базі кафедри маркетингу та стратегічного планування Університету національного та світового господарства (Софія, Болгарія).

З жовтня 2019 року є учасником міжнародного проекту Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», який виконується у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією української преси за підтримки посольств Великої Британії та США, спрямованого на впровадження інноваційних методик викладання з формування навичок інфо-медійної грамотності.

Коло наукових інтересів. До кола наукових інтересів Зленко А.М. входить документознавство в системі суспільно-комунікативної діяльності, комунікативний менеджмент, управління персоналом, корпоративна культура та етикет, зв’язки з громадськістю, інтернаціоналізація вищої освіти.

Наукове керівництво. Член редколегії збірника наукових праць «Соціум. Документ. Комунікація».

Основні наукові праці. Має понад 70 публікацій наукового та навчально-методичного характеру.

Інформація про діяльність науково-педагогічного працівника Зленко А.М.

 1. Зленко А. М. Аутплейсмент – мистецтво звільнення персоналу / А. М. Зленко // Економічний вісник університету: зб. наук. праць учених та аспірантів. – Переяслав-Хмельницький, 2014. – Вип. 22/1. – (ВАК України, РІНЦ, ВІНІТІ РАН, Ulrich’s Periodicals Directory (США)) – С. 63-66.
 2. Зленко А. М. Вплив виробничої естетики на працездатність персоналу / А. М. Зленко // Економічний вісник університету: зб. наук. праць учених та аспірантів. – Переяслав-Хмельницький, 2014. – Вип. 22/3. – (ВАК України, РІНЦ, ВІНІТІ РАН, Ulrich’s Periodicals Directory (США)) – С. 71-74.
 3. Зленко А. М. Сприятливий соціально-психологічний клімат – шлях до підвищення продуктивності праці персоналу / А. М. Зленко // Економічний вісник університету: зб. наук. праць учених та аспірантів. – Переяслав-Хмельницький, 2015. – Вип. 26/2. – (ВАК України, РІНЦ, ВІНІТІ РАН, Ulrich’s Periodicals Directory (США)) – С. 118-122.
 4. Зленко А. М. Професійний розвиток персоналу як передумова підвищення рівня продуктивності праці / А. М. Зленко // Економічний вісник університету: зб. наук. праць учених та аспірантів. – Переяслав-Хмельницький, 2015. – Вип. 24/1. – (ВАК України, РІНЦ, ВІНІТІ РАН, Ulrich’s Periodicals Directory (США)) – С. 34-38.
 5. Зленко А. М. Проблема комунікації в управлінні організації / А. М. Зленко // Економічний вісник університету: зб. наук. праць учених та аспірантів. – Переяслав-Хмельницький, 2016. – Вип. 31/1. – (ВАК України, РІНЦ, ВІНІТІ РАН, Ulrich’s Periodicals Directory (США), Index Copernicus International (ICI)).
 6. Зленко А. М. Роль письмових комунікацій в управлінні організацією / А. М. Зленко // Соціум. Документ. Комунікація: зб. наук статей. – Вип.2. – Переяслав-Хмельницький, 2016. – 252 с. – С. 30-40.
 7. Зленко А. М. Кадрове діловодство: навчально-методичний посібник для самостійного вивчення дисципліни. / Укл. А. М. Зленко – Бориспіль: «Ризографіка», 2016 – 150 с.
 8. Зленко А. М. Історія документознавства: навчально-методичний посібник для самостійного вивчення дисципліни / Укл. А. М. Зленко – Бориспіль: «Ризографіка», 2016 – 160 с.
 9. Зленко А. М. Вплив зв’язків з громадськістю на ефективність реалізації концепції маркетингу і менеджменту / А. М. Зленко // Економічний вісник університету: зб. наук. праць учених та аспірантів. – Переяслав-Хмельницький, 2017. – Вип. 32/2. – (ВАК України, РІНЦ, ВІНІТІ РАН, Ulrich’s Periodicals Directory (США), Index Copernicus International (ICI)) – С. 116-123.
 10. Зленко А. М. Імідж як складова корпоративної культури сучасного навчального закладу / А. М. Зленко // Економічний вісник університету: зб. наук. праць учених та аспірантів. – Переяслав-Хмельницький, 2017. – Вип. 34/1. – (ВАК України, РІНЦ, ВІНІТІ РАН, Ulrich’s Periodicals Directory (США), Index Copernicus International (ICI)) – С. 7-16.
 11. Зленко А. М. Інформатизація українського суспільства : [монографія] /
  А. М. Зленко, О. Д. Ісайкіна // Національні економіки країн: нові реалії та глобалізаційні виклики: монографія / за ред. Т.М. Боголіб. – К., 2017. – 955 с. – (Розділ 6.1, С. 583-597).
 12. Зленко А. М. Засоби комунікацій : [монографія] / А.М. Зленко, О.Д. Ісайкіна // Національні економіки країн: нові реалії та глобалізаційні виклики: монографія / за ред. Т.М.Боголіб. – К., 2017. – 955 с. – (Розділ 6.5, С. 620-631).
 13. Управління персоналом: навчальний посібник / Укл. А. М. Зленко. – Бориспіль: «Ризографіка», 2017. – 280 с.
 14. Зленко А. М. Инструментарий маркетинговых комуникаций современного учебного заведения / А. М. Зленко // Маркетинг – опыт и перспективы: Сб. докладов. – Варна: Издательство «Наука и икономика», 2017. – С. 281-288.
 15. Зленко А. М. Особливості національного рекрутингу / А. М. Зленко, О. Д. Ісайкіна, Д. А. Мірошніченко // Економічний вісник університету: зб. наук. праць учених та аспірантів. – Переяслав-Хмельницький, 2018. – Вип. 36. – С. 75-84.(ВАК України, РІНЦ, ВІНІТІ РАН, Ulrich’s Periodicals Directory (США), Index Copernicus International (ICI)).
 16. Зленко А. М. Інтернаціоналізація освітнього простору як умова ефективної підготовки фахівців світового рівня / А. М. Зленко, О. Д. Ісайкіна, М. Хітов // Соціум. Документ. Комунікація: зб. наук статей. – Вип.5. (Спецвипуск) – Переяслав-Хмельницький, 2018. – С. 202-221.
 17. Зленко А. Корпоративная культура: современная философия эфективного управления / Демуз И., Зленко А., Исайкина Е. // Зб. матер. Международной научной конференции, посвященной 95-летию со дня рождения профессора Георгия Папава «Современные тенденции развития экономики и экономической науки» (г. Тбилиси, Грузия, 6-8 июля 2018 г.). – Тбилиси, 2018. – С. 58-61.
 18. Сучасні PR-технології: навчально-методичний посібник для самостійного вивчення дисципліни / Укл. А. М. Зленко – Бориспіль: «Ризографіка», 2018. – 260 с.
 19. Ділова кореспонденція: навчальний посібник / Укл. А. М. Зленко. – Бориспіль: Ризографіка, 2018. – 180 с.
 20. Зленко А. М. Академічна мобільність як невід’ємна складова інтеграції України до сучасного європейського суспільства знань / А. М. Зленко, О. Д. Ісайкіна // Соціум. Документ. Комунікація: зб. наук статей. – Вип. 6.2. – Переяслав-Хмельницький, 2019. – С. 56-77.
 21. Зленко А. М. Медіакомунікації в сучасному інформаційному просторі / А. М. Зленко, О. Д. Ісайкіна // Лексика українських масмедіа: [монографія]. –Переяслав-Хмельницький, 2019. – С. 6-27.
 22. Зленко А. М. Феномен социальных сетей в контексте становления и развития информационного пространства / А. М. Зленко, О. Д. Ісайкіна // Матеріали міжнародної наукової конференції «30 років: перехід, уроки і перспективи», 27 листопада 2019 року. (Болгарія) – Софія, 2019. – С. 412-422.
 23. Діловий етикет: навчальний посібник для самостійного вивчення дисципліни / Уклад. Д. А. Мірошніченко, А. М. Зленко. Бориспіль: Ризографіка, 2019. – 216 с.
 24. Зленко А. М. Молодіжні організації радянської України 1920-30-х рр.: сучасний історіографічний дискурс. / А. М. Зленко // Соціум. Документ. Комунікація. – Випуск 7. – Переяслав-Хмельницький, – С. 98-123.
 25. Зленко А. М. Інформаційна безпека як інструмент захисту національного медіапростору / А. М. Зленко, О. Д. Ісайкіна // Соціум. Документ. Комунікація: зб. наук статей. – Вип. 8. – Переяслав-Хмельницький, 2019.
 26. Корпоративна культура та етикет. / Укл. А. М. Зленко. – Переяслав: К.С.В., 2019. – 324 с.

Навчальні дисципліни: Управління персоналом», «Сучасні PR-технології», «Організація сучасної ділової комунікації», «Ділова кореспонденція», «Методологія та організація наукових досліджень», «Корпоративна культура та етикет».

Сертифікат підвищення кваліфікації «Документно-інформаційні ресурси для продукування наукового знання» (2021)

Сертифікат Наукова комунікація в цифрову епоху (2020)

Сертифікат Цифрові комунікації в глобальному просторі (2020)

Certificate Alla Zlenko

Certificate Alla Zlenko (I)

Грамота за підготовку студентів-переможців у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт (2020)

Подяка за підготовку студента-переможця к Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт (2020)

Подяка Київської обласної ради (2020)

Сертифікат доповідача круглого столу «Формування лідерського потенціалу сучасний ЗВО в умовах інтернаціоналізації освітнього процесу» (2020)

Сертифікат учасника вебінару «Методика використання цифрових технологій в освітньому процесі» (2020)

Диплом за активну участь у семінарах виставки  «Освіта та кар’єра – 2019» (2019)

Диплом за активну участь у семінарах виставки  «Освіта та кар’єра – День студента 2019» (2019)

Подяка міської ради м. Переяслав-Хмельницького (2018)

Грамота ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» (2014)

Медаль «За збереження національних традицій» (2016)

Грамота ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» (2008)

Грамота Київської обласної державної адміністрації

Подяка міської ради

Сертифікат за участь у роботі другого конгресу Stem-освіти (2020)

Сертифікат стажування (2018)

Сертифікат учасника конференції зі співпраці бізнесу та університетів «Uni-biz bridge 4» (2020)

Сертифікат доповідача круглого столу (2019)

Сертифікат стажування (2018)

Сертифікат участі у форумі «Лідер змін в освіті: цінності, виклики, можливості» (2019)

Сертифікат доповідача Круглого столу «Міжнародна співпраця як невід’ємна складова інноваційного розвитку освіти та науки в умовах глобалізації» (2018)

Сертифікат (2018)

Сертифікат навчання в Зимовій школі

Сертифікат участі в освітньому симпозіумі «Роль освіти в епоху дезінформації та технологічного прогресу»

Сертифікат стажування (2019)

Диплом ІІІ ступеня за перемогу у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт

Перейти до вмісту