Юрченко Едуард Ігорович • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Юрченко Едуард Ігорович

Юрченко Е.І.

Юрченко
Едуард Ігорович

викладач кафедри спортивних дисциплін, ігор і туризму

ГРАФІК КОНСУЛЬТУВАННЯ:

п’ятниця: 1200-1400
кабінет № 104
(корпус №
2, поверх № 1)

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

+ 38 (063 449 03 33)
edisonkore@gmail.com

Біографічні відомості. Народився 06 травня 1993 р. в м. Переяслав- Хмельницький, що на Київщині у родині робітників, Ігоря Валерійовича  та Інни Миколаївни.

Навчання. У 2000 році розпочав навчання у середній школі № 2 міста Переяслав-Хмельницький  Київської  області.  З 2007  по 2010 рр. продовжував навчання в Броварському вищому училищі фізичної культури, в цей період виконав норматив кандидата в майстри спорту з боксу. З 2010 по 2014 рр, закінчив Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди за спеціальністю фізична культура та здобув кваліфікацію (бакалавр) вчитель фізичної культури . В 2011 році став Чемпіоном України ФСТ серед молоді , Чемпіоном кубка України серед дорослих та виконав норматив майстра спорту України з боксу. З 2014 по 2015 рр. навчався в Переяслав-Хмельницькому державному університеті ім. Григорія Сковороди спеціальність , «фізичне виховання» та здобув кваліфікацію спеціаліста. З 2015 по 2017 рр. навчався в магістратурі Переяслав-Хмельницького державного університету ім. Григорія Сковороди, закінчив за спеціальністю , «фізичне виховання», та здобув кваліфікацію магістр.

В 2017 р. вступив на навчання до аспірантури Національної академії аграрних наук України, національної сільськогосподарської бібліотеки за спеціальністю історія науки й техніки.

Робота. З 2014 по 2017 рр. працював тренером з боксу в Переяслав-Хмельницькій  міській ДЮСШ. З лютого  2019 року Едуарда Ігоровича призначено на посаду викладача кафедри спортивних дисциплін, ігор і туризму Переяслав-Хмельницького ДПУ ім. Г. Сковороди

Суспільно-громадська діяльність. Едуард Ігорович  приймає активну участь у організації та проведенні всіх спортивних змагань як на факультеті фізичного виховання так і в університеті. Також активно допомагає в проведенні та суддівстві змагань міської спортивної школи, Київської області з боксу. Регулярно проводить навчально-тренувальні заняття з студентами різних факультетів  університету з боксу. Активно допомагає в суддівстві  відкритого міжнародного турніру з боксу «Молодь Переяславщини», що проводиться в Переяславському ДПУ ім. Г. Сковороди.

Коло наукових інтересів. До кола наукових інтересів Едуарда  Ігоровича Юрченка належать : оптимізація навчально-тренувального процесу  з фізичного виховання, спортивних дисциплін і туризму та формування здорового способу життя дітей і студентів , а також педагогіка, психологія, методика спортивних тренувань з видів спорту, особливо з  боксу, хортінгу,  та інших видів бойових мистецтв, які активно розвиваються в Україні.

Наукове керівництво.

Основні наукові праці.

Chuprun N., Yurchenko I., Yurchenko E. Age Features of the Coordination Abilities Development in Children of 6-9 Years Old // Український журнал медицини, біології та спорту, 2020, 5(2): 296–300 doi.org/10.26693/jmbs05.02.296

Має участь у конференції:

ХІІІ Всеук. наук.-практ. конф. молод. учених та спеціалістів «Історія освіти, науки і техніки в Україні», присв. 100-річчю від часу утворення у складі Міністерства земельних справ комітетів – вченого і сільськогосподарської освіти (нині НААН) та 80-річчю від дня народження академіка НААН, Заслуженого діяча науки і техніки України, Героя України, президента Національної академії аграрних наук України (1996–2011) Михайла Васильовича Зубця (1938–2014), м. Київ, 18 травня 2018 р. / НААН, ННСГБ. – К., 2018. – С. 444–446.

Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми та перспективи розвитку фізичного виховання, спорту і туризму», присвячена 30-річчю факультету фізичного виховання ДВНЗ “Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди” м. Переяслав-Хмельницький, 12-13 грудня 2019 року

IV Міжнародна науково-практична конференція з міжнародною участю Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук 17-18 жовтня 2019 р. Миколаїв, Україна

Навчальні дисципліни: «Спортивно-педагогічне вдосконалення та організацій тренувальної діяльності (Бокс)», «Фізичне виховання»

Відзнаки виконавчих органів місцевого самоврядування:

2016-2019 рр. – Почесні грамоти міського голови м. Переяслав-Хмельницький.

Перейти до вмісту