Єрічева Тамара Юріївна • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Єрічева Тамара Юріївна

Єрічева Т.Ю.

Єрічева
Тамара Юріївна 

старший викладач

ГРАФІК КОНСУЛЬТУВАННЯ:

кабінет № 406
(корпус № 1, поверх № 4)

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

tamara.ericheva@gmail.com

Біографічні відомості.Народилася 11 лютого 1963 р. у місті Переяславі-Хмельницькому на Київщині.

Навчання. З 1979 по 1982 рр. навчалася в Київському механіко-металургійному технікумі за спеціальністю «Організація діловодства». Після закінчення працювала за направленням на металургійному завод ім. Ілліча в м. Жданові Донецької обл. (нині Маріуполь). Після повернення до Переяслава-Хмельницького в 1986 р. вступила на хіміко-технологічний факультет Київського політехнічного інституту, який закінчила в 1992 р., отримавши диплом інженера електрохімічного виробництва. В цьому ж році почала працювати у Переяслав-Хмельницькому педагогічному інституті імені Григорія Сковороди на посаді старшого лаборанта кафедри біології. В 1996 р. переведена на посаду викладача.

Упродовж 2003–2006 рр. Т. Ю. Єрічева навчалася в аспірантурі Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова.

В 2008–2009 рр. пройшла перепідготовку на відділенні післядипломної освіти та отримала кваліфікації вчителя біології, валеології, екології.

Робота. По завершенню навчання в аспірантурі повернулася до ДВНЗ«Переяслав-Хмельницький педагогічний університет імені Григорія Сковороди» на посаду старшого викладача кафедри медико-біологічних дисциплін і валеології, де і працює донині.

Т.Ю. Єрічева член навчально-методичної ради цивільного захисту населення Київської області. У 2017 р. Т.Ю.Єрічеву обрано членом Європейської асоціації наук із безпеки (Польща).

Із метою вдосконалення теоретичних і практичних знань Єрічева Т.Ю. пройшла курси підвищення кваліфікації викладачів навчальних дисциплін «Безпека життєдіяльності» (2012 р.), Цивільний захист» (2014 р.) при Інституті державного управління у сфері ЦЗ, курси підвищення кваліфікації з безпеки European Association for security (Європейська Асоціація з безпеки, Краків, Польща (2017 р.) та стажування в Університеті державної фіскальної служби України (2019 р.).

Старший викладач Єрічева Т.Ю. відзначена почесними грамотами Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди, медалями Г. С. Сковороди (2013 р.) та М. І. Сікорського (2018 р.).

Суспільно-громадська діяльність.

Коло наукових інтересів. У своїй педагогічній діяльності Т.Ю. Єрічева багато часу приділяє роботі зі студентами з питань безпеки життєдіяльності та здорового способу життя. Під її керівництвом в університеті проводяться круглі столи, на яких студенти обговорюють питання безпеки та захисту населення в надзвичайних ситуаціях мирного та військового часу.

Для контролю знань студентів, Т.Ю. Єрічева створила науковий супровід, спрямований на розробку заходів з безпеки для дітей різних вікових категорій дошкільних та шкільних навчально-виховних закладів. В роботі зі студентами факультету фізичного виховання велика увага приділяється питанням запобігання та профілактики травматизму та захворювань під час занять фізичною культурою та спортом.

Наукове керівництво. 

Основні наукові праці. Т. Ю. Єрічева активний учасник міжнародних і вітчизняних конференцій. Автор і співавтор понад 50 наукових праць, присвячених питанням безпеки життєдіяльності, еколого-валеологічної культури молодого покоління та удосконаленню системи викладання даних дисциплін у вищих навчальних закладах. Зокрема, серед них навчально-методичні посібники «Безпека життєдіяльності», «Охорона праці в галузі» (2017 р.), «Основи охорони праці» (2018р.), «Вікова фізіологія, валеологія, шкільна гігієна і безпека життєдіяльності» (2019 р.).

Навчальні дисципліни. На даний час Т. Ю. Єрічева забезпечує викладання таких дисциплін: «Безпека життєдіяльності», «Охорона праці», «Цивільний захист». Із даних дисциплін підготовлено лекційні курси та навчально-методичний супровід для дистанційного навчання.

Почесна Грамота інституту (Наказ №41   Від 26.03.2002 р.)
Медаль Г. Сковороди 11.02.2013 р.
Медаль М.І.Сікорський 12.02.2018 р.

Перейти до вмісту