Войтенко Юрій Миколайович • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Войтенко Юрій Миколайович

Войтенко Ю.М.

Войтенко
Юрій Миколайович 

заступник завідувача кафедри політології з наукової роботи, кандидат політичних наук, доцент

ГРАФІК КОНСУЛЬТУВАННЯ:

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

Біографічні відомості. Народився 11.07.1982 р. в м. Ромни Сумської області.

Навчання. З 1988 по 1999 р. навчався у Роменській середній школі №5 Сумської області. У 1999 році вступив на 1 курс історичного факультету до Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди, який закінчив з відзнакою у 2004 році і здобув кваліфікацію «вчителя історії і правознавства».

З листопада 2004 р. по листопад 2007 – аспірант кафедри історії України у ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

У 2004 році в результаті змагання ІV Всеукраїнської студентської олімпіади з політології, які відбулися в Міжрегіональній академії управління персоналом, здобув перше місце серед тих, хто вивчає політологію як навчальну дисципліну.

У 2008 році став переможцем у загальнонаціональному конкурсі наукових робіт «Якою повинна бути Конституція для України?»

19 грудня 2008 року у ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» захистив кандидатську дисертацію на тему: «Еліта Правобережної України в російському імперському суспільстві: політико-соціальні виміри (1793-1832 рр.)»

17 травня 2012 р. отримав атестат доцента.

У 2017 р. отримав диплом магістра по спеціальності «політологія» у НПУ ім. Драгоманова і отримав кваліфікацію – магістр політології; викладач політології (30 червня 2017 р.)

Робота. Трудову діяльність почав з 2001 року – вихователем у роменському дитячому таборі «Вогник» на посаді вихователя. У 2004-2005 рр. працював у Переяслав-Хмельницькій ЗОШ №1 на посаді вчителя історії. З 2005 й дотепер працюю у ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». У ВУЗі працював на посаді інспектора наукового відділу, викладача, старшого викладача кафедри філософії і політології, старшого викладача та доцента кафедри політології.

Суспільно-громадська діяльність. 

Коло наукових інтересів. До кола наукових інтересів належить особливості формування та функціонування політичної системи Україна та інших країн, зокрема система балансу влади, котра закріплена у конституціях різних країн.

Наукове керівництво.

Основні наукові праціМаю понад 30 публікацій з проблем формування та становлення політичної еліти в України; функціонуванні системі стримувань і противаг в Україні; реформуванні системи місцевого самоврядування та органів державної влади на центральному та місцевому рівні тощо. Серед них маю навчально-методичний посібник з «Історії політичної думки України».

Навчальні дисципліни: «Політична історія України», «Історія політичної думки України», «Політичні еліти і лідерство», «Політична модернізація і транзитивні процеси», «Іміджологія», «Президентство в Україні», «Український парламентаризм», «Конституційні основи публічної влади», «Політична й правова система України».

Диплом Міністерства освіти і науки України за перемогу на Всеукраїнській олімпіаді з політології (Наказ №779 від 4.10.2004 р.).

Диплом Інституту політики за ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі «Якому повинна бути Конституція для України?» (28 червня 2008 р.).

Диплом Лауреата молодіжної премії голови Київської обласної державної адміністрації у номінації «За наукові досягнення» (2010 р.).

Перейти до вмісту