Вакулич Володимир Михайлович • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Вакулич Володимир Михайлович

Вакулич
Володимир Михайлович 

завідувач кафедри політології, доктор політичних наук, професор

ГРАФІК ПРИЙОМУ:

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

Біографічні відомості. Народився 26 листопада 1958 р., у селі Велимче Ратнівського району Волинської області.

Навчання. Після закінчення Велимчанської загальноосвітньої школи вступив до Львівського національного університету ім. Івана Франка на факультет журналістики.

У 1982 р. отримав диплом магістра по спеціальності «Журналістика», кваліфікація: журналіст. «політологія» у Львівському ордена Леніна державному університеті ім. І. Франка і отримав кваліфікацію – журналіст.

Робота. У 1982 році запрошений до міста Кіровограда на посаду кореспондента газети «Кіровоградська правда», згодом – завідуючий партійно-політичним відділом цієї газети. З липня 1990 р. по грудень 1993 р. – редактор газети «Вечірня газета».

З 1995 року – в Києві. Працював: у Кабінеті Міністрів України головним спеціалістом, Керівником Служби Віце-прем’єр міністра України; в Адміністрації Президента України: помічником Глави АПУ, Керівником Головного управління суспільних комунікції та інформацій; керівником Управління забезпечення зв’язків Президента України з Кабінетом Міністрів України та центральними органами виконавчої влади; у Мінекономрозвитку: начальником управління нормативно-правового забезпечення та міжнародного співробітництва департаменту технічного регулювання.

Суспільно-громадська діяльність. 

Коло наукових інтересів. До кола наукових інтересів належить розвиток та властивості медійного простору України, зокрема стан та діяльність телевізійних та друкованих видань, розвиток та сучасний стан медіаграмотності на території України.

Наукове керівництво. Маю понад 30 публікації з проблематики та властивостей медійного простору України,зокрема телебачення та випуску друкованих матеріалів, розвитку та сучасного стану медіаграмотності, серед них 1 навчально-методичний посібник; 1 монографія.

Основні наукові праці. «Політичний менеджмент. Політичний маркетинг», «Державне управління та місцеве самоврядування», «Державна служба», «Конфліктологія», «Кратологія», «Публічне управління», «Самоменеджмент», «Технології політичного іміджмейкерства», «Політична реклама».

Навчальні дисципліни

Державний службовець III рангу.

Член Спілки письменників України. Заслужений журналіст України (26.12.2003 р.).

Перейти до вмісту