Троценко Валерій Володимирович • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Троценко Валерій Володимирович

Троценко В.В.

Троценко
Валерій Володимирович

кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту

ГРАФІК ПРИЙОМУ:

понеділок: 1400-1600
середа: 1400-1600

кабінет № 205
(корпус № 1, поверх № 2)

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

+ 38 (04567) 5-63-93

trotsenko_vv@ukr.net

Біографічні відомості. Народився 19 лютого 1969 року у с. Новий Білоус Чернігівської області.

Навчання. У 1986 році вступив на перший курс Київського Д.П.І. ім. М. Горького на факультет фізичного виховання. В  студентські роки працював тренером ДЮСШ м. Переяслав-Хмельницькому. У 1987 році закінчив перший курс і був призваний до лав збройних сил у прикордонні війська.  Після демобілізації в запас із лав збройних сил у 1989 році продовжив навчання на другому курсі Переяслав-Хмельницького філіалу Київського державного педагогічного інституту ім. М.П. Драгоманова. У 1992 році з відзнакою закінчив Переяслав-Хмельницький філіал Київського державного педагогічного інституту ім. М.П. Драгоманова, спеціальність: «Фізична культура».

Робота. Педагогічну діяльність розпочав у вересні 1992 по 1994 р. на посаді викладача кафедри теорії та методики фізичного виховання Переяслав-Хмельницького філіалу ДПІ ім. М.П. Драгоманова. Пройшов шлях від викладача до проректора з науково-педагогічної роботи університету. Очолював відділ педагогічно-інформаційних технологій, опікувався студентським науковим товариством університету. Ще зі студентських років зацікавився науковою роботою. З початком викладацької діяльності продовжив науковий пошук і в 1997 р. вступив до аспірантури Переяслав-Хмельницького державного педагогічного інституту ім. Григорія Сковороди. У 2001 році захистив кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук. У 2003 р. рішенням Атестаційної колегії України присвоєно вчене звання доцента.

З 2006 р. і донині В.В. Троценко проректор з науково-педагогічної роботи і професор кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту.

Суспільно-громадська діяльність. 

Життєве кредо: «Завжди залишатися людиною».

Коло наукових інтересів. До кола наукових інтересів Валерія Володимировича Троценка належить формування професійної майстерності сучасного вчителя фізичної культури.

Наукове керівництво.

Основні наукові праці. Має близько 70 публікацій.

Навчальні дисципліни

Перейти до вмісту