Сога Людмила Василівна • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Сога Людмила Василівна

Сога Л.В.

Сога
Людмила Василівна 

кандидат історичних наук, старший викладач кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання

ГРАФІК КОНСУЛЬТУВАННЯ:

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

Біографічні відомості. 

Навчання. Випускниця «Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди». У 2011 році закінчила факультет іноземних мов та 2013 році здобула другу вищу післядипломну освіту за спеціальністю «Історія» та здобула кваліфікацію історик, учитель історії.

2014 року кандидат історичних наук. Тема кандидатської дисертації «М.І. Сікорський: інтелектуальний портрет краєзнавця, організатора музейної справи в Україні (1950-і рр. – поч. ХХІ ст.)».

Робота. Розпочала роботу на кафедрі іноземної філології, перекладу та методики навчання на посадах: викладача (2013-2015 рр.), старшого викладача (2016-2020 рр.).

Суспільно-громадська діяльність. 

Коло наукових інтересів. Методика викладання іноземних мов; теорія та практика перекладу; розвиток навичок професійно-комунікативної компетенції (soft skills).

Наукове керівництво.

Основні наукові праці. Є автором 35 публікацій, з них 30 наукових та 5 навчально-методичного характеру. Бере участь у фахових науково-практичних конференціях в Україні й за кордоном (Білорусія, Чехія, Польща, Болгарія).

Навчальні дисципліни: Англійська мова, Ділова англійська мова та Основи іншомовної наукової комунікації.

Перейти до вмісту