Савчук Ольга Григорівна • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Савчук Ольга Григорівна

screenshot_1 (1)

Савчук
Ольга Григорівна

старший викладач кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання

ID НАУКОВЦЯ:

Репозиторій

ГРАФІК ПРИЙОМУ:

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

+ 38 (04567) 7-19-99
mega-inozemna@ukr.net

Біографічні відомості. Народилася 3 листопада 1978 р. в місті Корсунь-Шевченківський, що на Черкащині у родині державних службовців, Григорія Івановича і Надії Степанівни.

Навчання. У 1998 році з відзнакою закінчила Корсунь-Шевченківське педучилище ім. Т. Г. Шевченка. Вступила на факультет іноземних мов Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди, який з відзнакою закінчила у 2002 р.

Із 2003 по 2005 рр. навчалася в магістратурі Hаціонального педагогічного  університету імені М. П. Драгоманова, який закінчила з відзнакою.

Робота. З 2003 по 2005 рр. працювала вчителем англійської мови у Ліцеї політики, економіки, права та іноземних мов міста Києва.

З 2008 р. працювала на посаді викладача факультету іноземних мов Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди а з 2011р. обіймає посаду старшого викладача української та іноземної філології.

У рамках освітніх проектів Корпусу Миру США виступала координатором волонтерів з 2008 по 2014 рр.

Суспільно-громадська діяльність. Ольга Григорівна є членом Спілки українських германістів та Асоціації викладачів англійської мови як іноземної, бере активну участь у міжнародних конференціях, форумах та семінарах за підтримки Британської Ради в Україні.

Коло наукових інтересів. До кола наукових інтересів Ольги Григорівни належать риторично-дискурсивні політичні практики, методика викладання англійської мови через призму інтенсифікації процесу навчання.

Наукове керівництво

Основні наукові праці. Ольга Григорівна – автор понад 20 наукових публікацій за спеціальністю у вітчизняних та зарубіжних виданнях.

Навчальні дисципліни: Практика усного та писемного мовлення, практична граматика І-ІV курси.

Має відзнаки університету за плідну науково-педагогічну працю та активну науково-просвітницьку діяльність у системі освіти (2013, 2015, 2016).

Перейти до вмісту