Погребний Віктор Володимирович • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Погребний Віктор Володимирович

Погребний
Віктор Володимирович 

старший викладач кафедри спортивних дисциплін, ігор і туризму

ГРАФІК КОНСУЛЬТУВАННЯ:

понеділок: 1600-1800
кабінет № 107
(корпус №2, поверх №1)

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

 viktor3898@ukr.net

Біографічні відомості. Народився 30 листопада 1965 р. в с. Халча Київської області. З 1987 року проживає в м. Переясла-Хмельницький.

Навчання. У 1981 році закінчив Халчанську ЗОШ і вступив до Дніпродзержинського технікуму фізичної культури. В 1987 році вступив до Переяслав-Хмельницького філіалу Київського педагогічного інституту ім. О.М. Горького на факультет фізичного виховання, який з відзнакою закінчив у 1991 році.

Робота. Після закінчення технікуму, працював у ДСТ «Колос» Кагарлицького району тренером з волейболу. З 1984-86р. проходив строкову військову службу у прикордонних військах.  В 1989-91р. працював учителем фізичної культури у ЗОШ №2 м. Переяслав-Хмельницький. З 1991 року, за розподілом після навчання в інституті, зарахований на посаду викладача кафедри спортивних ігор Переяслав-Хмельницького філіалу ДПІ імені О.М. Горького.

Суспільно-громадська діяльність. Погребний Віктор Володимирович має суддівську категорію з волейболу,відповідає за організацію та проведення першості факультету та університету зі спортивних ігор, головний суддя місцевих і регіональних турнірів з волейболу. Неодноразово забезпечував проведення тренувальних зборів молодіжних збірних команд України з волейболу. Є тренером волейбольної команди «ПХДПУ» – учасника Чемпіонату України (студентська ліга).

Коло наукових інтересів. У відповідності до вимог вищої школи старший викладач кафедри спортивних дисциплін, ігор і туризму Погребний В.В. удосконалює свою теоретичну підготовку та практичну діяльність, тісно пов’язує свої знання з вимогами загальноосвітньої школи. Його діяльність спрямована на організацію навчально-виховного процесу студентів, розробку, видання та впровадження навчально-методичних посібників і навчальних програм.

Наукове керівництво

Основні наукові праці. Відповідно до Закону України «Про вищу освіту», розроблено робочі навчальні програми, критерії оцінювання та завдання для проведення модульного і підсумкового тестового контролю знань студентів з курсів ТМВ волейбол, ТМВОВС (волейбол), СПУ (волейбол), ТМВ бадмінтон, Спортивні ігри (для спеціальності географія і фізична культура).

Віктор Володимирович є членом оргкомітету Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми розвитку спортивних ігор, спортивних дисциплін і туризму у закладах освіти», автором понад 20 наукових та науково-методичних праць, було розроблено і видано, у співавторстві,  навчальні посібники: «Методика викладання пляжного волейболу», «Волейбол» (теорія і методика викладання), «Хокей на траві» (теоретичні та організаційно-методичні аспекти).

Навчальні дисципліни: ТМВ волейболу, ТМВ бадмінтону, ТМВОВС (волейбол), СПУ (волейбол), Спортивні ігри (спеціалність географія і фізична культура).

2005 р.          Диплом Переяслав-Хмельницької міської ради

2015 р.          Почесна відзнака Переяслав-Хм. ДПУ ім. Григорія Сковороди.

2018 р.          Подяка федерації волейболу України.

2019 р.          Грамота Київського обласного відділення фізичного виховання і спорту.

Перейти до вмісту