Лила Магадалина Василівна • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Лила Магадалина Василівна

Лила М.В.

Лила
Магдалина Василівна 

кандидат психологічних наук, доцент кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання

ГРАФІК КОНСУЛЬТУВАННЯ:

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

Біографічні відомості. Народилася 23.02.1958 в с. Підвиноградів Виноградівського району Закарпатської області у родині освітян.

Навчання. У 1975 році закінчила Жденіївську середню школу із золотою медаллю. У цьому ж році вступила до Київського державного педагогічного інституту іноземних мов на факультет англійської мови.

Із 1993 по 1996 р. навчалася в аспірантурі Київського державного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, де під керівництвом відомого ученого – доктора психологічних наук, професора Скрипченка Олександра Васильовича в 1997 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Психологічні фактори успішного засвоєння учнями 7-9 класів англійської мови».

Робота. Трудову діяльність розпочала вчителем англійської мови на Закарпатті в 1980 році після закінчення ВНЗ. У 1987 році переїхала до м. Переяслав-Хмельницького, де працювала вчителем англійської мови в СШ №6, а з 1990 року – викладачем кафедри англійської мови Переяслав-Хмельницького філіалу Київського державного педагогічного інституту ім. О.М. Горького. З 1996 року працювала на посаді доцента кафедри теорії та методики викладання іноземних мов. З 2001 по 2004 роки очолювала кафедру теорії та методики викладання англійської мови. З 2004 року була переведена на кафедру іноземних мов. З 2008 по сьогоднішній день працює на кафедрі іноземної філології, перекладу та методики навчання.

Суспільно-громадська діяльність. З 2017 року за наказом Міністерства освіти і науки України є вченим секретарем спеціалізованої вченої ради К 27.053.04, а з 2018 Д 27.053.04 за спеціальністю 19.00.07 «Педагогічна та вікова психологія». З 2017 року є членом громадської організації «Всеукраїнська асоціація психолінгвістів».

Коло наукових інтересів.

Наукове керівництво.

Основні наукові праці. Магдалина Василівна Лила є автором понад 70 наукових праць, членом редколегії фахового наукового видання «Психолінгвістика», який входить до наукометричних баз Scopus та Web of Science.

Навчальні дисципліни: Перша мова (англійська), історія англійської мови.

Перейти до вмісту