Ляшко Микола Павлович • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Ляшко Микола Павлович

Ляшко М.П.

Ляшко
Микола Павлович

кандидат педагогічних наук, доцент кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання

ГРАФІК КОНСУЛЬТУВАННЯ:

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

+ 38 (04567) 5-36-90

art.kafedra@ukr.net

Біографічні відомості. Народився – с. Мізяківські Хутори, Вінницький район, Вінницька область (Україна) 13 червня 1947 року.

Навчання. ЗОШ с. Мізяківські Хутори (1954-1965); Вінницький державний педагогічний інститут  ім. М. Островського, спеціальність – музика і співи, кваліфікація – вчитель музики і співів (1968-1972 рр.), захистив кандидатську дисертацію (1995 р.) за спеціальністю 13.00.01 – загальна педагогіка і історія педагогіки на тему: «Загально-особистісний розвиток майбутніх вчителів початкових класів музично-естетичними засобами», науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор Конанихін П. В.

Робота. З 1967 року розпочав трудову діяльність на посаді вчителя співів Вінницької СШ №12. За розподіленням МО з 1972-1986 рр. працював  викладачем музики та співів Переяслав-Хмельницького педагогічного училища. З 1986 р. зарахований викладачем до Переяслав-Хмельницького філіалу КДПІ ім. О.М. Горького. З 1990 р. – виконуючий обов’язки завідувача кафедри. З 1992 р. – завідувач кафедри музики, як обраний за конкурсом. З 1995 р. – кандидат педагогічних наук. З 1996 р. – доцент кафедри музики. З 1998 – 2003 рр., у зв’язку з реорганізацією кафедри, був завідувачем кафедри музичного виховання та гри на музичних інструментах. З 2008 – 2010 рр. – доцент кафедри мистецьких дисциплін. З 2010  р. – доцент кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання.

Суспільно-громадська діяльність. 

Коло наукових інтересів. До кола інтересів Миколи Павловича Ляшко належать: методика музичного виховання, хорове диригування, інноваційні технології музичного навчання, мистецька педагогіка.

Наукове керівництво

Основні наукові праці. Ляшко Микола Павлович – автор близько 60 наукових публікацій та доповідей науково-практичних конференцій, семінарів.

Інформація про діяльність науково-педагогічного працівника Ляшка М.П.

Навчальні дисципліни: Методика музичного виховання, Дитяче хорове виховання в Україні, Методика викладання фахових дисциплін у ЗВО, Хорове диригування, Інноваційні технології музичного навчання.

  1. Нагороджений знаком «Відмінник освіти України» (1990 р.).
  2. Грамоти за багаторічну творчу науково-педагогічну діяльність в системі освіти та вагомий внесок у підготовці висококваліфікованих фахівців школи.
  3. Подяки за багаторічну педагогічну діяльність по вихованню підростаючого покоління майбутніх вчителів музичного мистецтва
Перейти до вмісту