Лада Олександр Валерійович • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Лада Олександр Валерійович

PHD_6915

Лада
Олександр Валерійович

заступник завідувача з наукової роботи кафедри публічного управління та адміністрування, кандидат історичних наук, доцент кафедри політології

ГРАФІК ПРИЙОМУ:

четвер: 12:00-15:00

каб. № 219
(корпус № 1, поверх № 2)

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

alex.lada1988@gmail.com

Біографічні відомості. Народився 1 листопада 1988 р. в місті Богуслав, Київської області в родині підприємців Лади Любові та Лади Валерія.

Навчання.

 • 2006 р. – закінчив Богуславську ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.
 • 2006-2007 рр. – навчався у Вищому професійному училищі (м. Богуслав), по закінченню якого отримав «диплом спеціаліст з інформаційних технологій, секретар керівника».
 • 2007 р. –  вступив на історичний факультет до Переяслав-Хмельницького ПДУ імені Григорія Сковороди. За роки навчання проявив себе як сумлінний студент (два червоні дипломи: бакалавр, магістр) з активною громадянською позицією та високими організаторськими здібностями (староста групи, студентський декан історичного факультету, голова наукового товариства університету). По закінченню навчання одержав диплом бакалавра (2011 р.), а  згодом і магістра (2012 р.)  «історик, викладач історичних дисциплін».
 • 2012 р. – вступив до аспірантури на спеціальність історіографія, джерелознавство та спеціальні історичні дисципліни під керівництвом ректора університету, академіка Коцура Віктора Петровича. По закінченню навчання (2017 р.), вдало захистив дисертаційне дослідження на тему “Наукові товариства України в умовах суспільно-політичних трансформацій ІІ половини ХІХ – 20-30-х рр. ХХ ст. в історіографічній рефлексії” та отримав наукове звання кандидат історичних наук (ДК № 045295) від 27 грудня 2017 р.
 • 2018 р. – навчався в Міжнародній школі англійської мови «International House» (Мальта), по закінченню якої отримав сертифікат B2 та розпочав викладання англійською на філологічному факультеті ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди». Начальні дисципліни, що викладаються англійською: «Політологія» та «Україна в системі міжнародної безпеки та євроатлантичного співтовариства».

Робота.

 • 2007-2010 р. (літо) – педагог-організатор у дитячому таборі «ДСОК імені Юрія Гагаріна», м. Ірпінь;
 • 2010-2016 р. (літо) – перший заступник директора у дитячому таборі «ДСОК імені Юрія Гагаріна», м. Ірпінь;
 • 2010 р. (зима) – педагог-організатор, методист Міжнародний дитячний центр «Артек», Крим.
 • 2016-2018 р. (літо) – директор дитячого табору «Гірський» АРТЕК-БУКОВЕЛЬ
 • 2013 – і до тепер – старший викладач кафедри політології ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди»;
 • 2015 – і до тепер – засновник та директор власної школи англійської мови “Playstoria”, м. Переяслав-Хмельницький.
 • 2020 – доцент (заступник з наукової роботи) кафедри публічного управління та адміністрування факультету гуманітарно-природничої освіти та соціальних технологій (заступник декана факультету з наукової роботи) ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди».

Суспільно-громадська діяльність.

 • 2011 – 2012 – Голова громадсько-політичної організаціїї «Молодий рух».
 • 2012 – і до тепер – Член Національної спілки краєзнавців України.

Коло наукових інтересів. До кола наукових інтересів належать наукові розвідки про громадські та наукові товариства України другої половини ХІХ – початку ХХ ст., а також проектний менеджмент в публічному управлінні й закладах освіти.

Наукове керівництво

Основні наукові праці. Автор понад 20 наукових та науково-публіцистичних праць.

Навчальні дисципліни: Державна комунікаційна політика, Політичні еліти та лідерство, Зв’язки з громадськістю, Інфомедійна грамотність, Вибори та виборчі системи, Парламентаризм та парламентська діяльність.

Перейти до вмісту