Костик Євгенія Володимирівна • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Костик Євгенія Володимирівна

зображення_viber_2021-02-03_17-04-04

Костик
Євгенія Володимирівна 

заступник завідувача кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання з наукової роботи, кандидат педагогічних наук, доцент 

ГРАФІК КОНСУЛЬТУВАННЯ:

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

+ 38 (04567) 7-19-99
kostyk30@meta.ua

Біографічні відомості. Народилася 30 липня 1981 року в м. Новоукраїнка Кіровоградської області.

Навчання. У 2000 році закінчила Новобузький педагогічний коледж у Миколаївській області. Того ж року вступила до Переяслав-Хмельницького державного педагогічного інституту, який закінчила з відзнакою у 2003 році, отримавши повну вищу освіту за спеціальністю «Початкове навчання» та здобувши кваліфікацію вчителя початкових класів та англійської мови.

У 2004 році закінчила магістратуру та отримала диплом магістра з відзнакою за кваліфікацією викладач педагогіки у ВНЗ I-IV рівнів акредитації.

2007 року здобула другу вищу освіту за спеціальністю «Англійська мова і зарубіжна література» у Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди.

У 2011 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук, а 2014 року присвоєно звання доцента кафедри практики іноземного мовлення Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди.

Робота. З 2003 року – викладач англійської мови на кафедрі іноземних мов у Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університету імені Григорія Сковроди.

2011 року була призначена заступником завідувача кафедри практики іноземного мовлення.

2014 року – доцент кафедри практики іноземного мовлення.

З 2020 року призначена заступником завідувача кафедри іноземної філології, перекладу та методики навчання з наукової роботи. Працює у вищому навчальному закладі з 2003 року.

Суспільно-громадська діяльність. 

Коло наукових інтересів: сучасна лінгвістика і мовознавство (навчально-методичний посібник «Сучасна англійська мова», 2013р.); методика викладання іноземних мов у загальноосвітніх і вищих навчальних закладах (збірник «Лексико-граматичні тести для контролю рівня знань з англійської мови для студентів нефілологічних факультетів вищих навчальних закладів», 2012 р. (у співавторстві); теорія і методика виховання (монографія «Духовність українства», 2015 р. (у співавторстві).

Наукове керівництво.

Основні наукові праці. Є автором і співавтором близько 60 наукових та навчально-методичних праць, зокрема 2 навчально-методичних посібників («Лексико-граматичні тести для контролю рівня знань з англійської мови для студентів нефілологічних факультетів вищих навчальних закладів», 2012 р.; «Сучасна англійська мова», 2013 р.), 1 монографії («Духовність українства», 2015 р.), 57 наукових публікацій у фахових та зарубіжних виданнях.

Навчальні дисципліни: Англійська мова, Ділова англійська мова, Основи іншомовної ділової комунікації та Основи іншомовної наукової комунікації.

Перейти до вмісту