Хрін Ірина Віталіївна • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Хрін Ірина Віталіївна

Хрін І.В.

Хрін
Ірина Віталіївна 

заступник завідувача кафедри з організаційно-виховної роботи кафедри іноземної філології, перекладу і методики навчання, кандидат педагогічних наук, старший викладач  

ГРАФІК КОНСУЛЬТУВАННЯ:

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

Irina_kozachenko1989@ukr.net

 

Біографічні відомості. Народилася 02 липня 1989 р. в с.м.т. Згурівка, Згурівського району, що на Київщині.

Навчання. У 2007 році зі срібною медаллю закінчила Згурівську ЗОШ І-ІІІ ступенів. У  цьому ж році вступила до ДВНЗ «Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди» на філологічний факультет, який з відзнакою закінчила у 2012 р. та здобула кваліфікацію філолога, викладача англійської мови та зарубіжної літератури.

Із 2012 по 2015 рр. навчалася в аспірантурі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди», де під керівництвом відомого науковця – доктора педагогічних наук, професора Ольги Іллівни Шапран  достроково захистила кандидатську дисертацію з теорії і методики професійної освіти на тему «Інноваційні технологій у системі підготовки майбутніх учителів іноземниз мов у Великій Британії та Україні (порівняльний аналіз)».

Робота. З 2015 року і по сьогодні працює викладачем ДВНЗ «Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди» на кафедрі іноземної філології, перекладу і методики навчання.

Суспільно-громадська діяльність. Протягом 2016-2018 рр. брала участь в міжнародному україно-датському таборі «Human rights, democracy, diversity and moral values in modern society». З 2017 року є учасником реалізації проекту Erasmus+KA2 CBHE №586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP, «MoPED- Модернізація педагогічної вищої освіти з використанням інноваційних інструментів викладання».

З 2019 року є учасником реалізації проекту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», що виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки та Посольства Великої Британії в Україні, в партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією української преси.

Коло наукових інтересів.

Наукове керівництво.

Основні наукові праці. Ірина Віталіївна Хрін – автор близько 40 наукових праць. У 2019 році видано навчально-методичний посібник «Методика викладання англійської мови з використанням інноваційних педагогічних технологій».

Навчальні дисципліни: Практика усного і писемного мовлення, Практична фонетика англійської мови, Ділова іноземна мова.

Перейти до вмісту