Генесіран Марта Валеріївна • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Генесіран Марта Валеріївна

Генесіран М.В.

Генесіран
Марта Валеріївна 

викладач кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання,
ч
лен Національної спілки краєзнавців України

 

 

ГРАФІК КОНСУЛЬТУВАННЯ:

кабінет № 325
(корпус № 1, поверх № 3)

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

+ 38 (093) 98-28-611

 mrtstrlts@gmail.com

Біографічні відомості. Народилася 22 липня 1994 р. в місті Богуслав Київської області, у родині художників, Стрілець Валерія Федоровича і Ольги Володимирівни.

Навчання. У 2010 році закінчила середню школу № 1 міста Переяслава-Хмельницького, Київської області і поступила на навчання в Переяслав-Хмельницький Центр професійно-технічної освіти, відділ кравців одягу, закінчила з червоним дипломом. У 2012 р. вступила на навчання в Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва ідизайну імені Михайла Бойчука (сьогодні – Київська державна академія декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука), на відділ декоративно-прикладного мистецтва. Осягнула основи знань з української народної вишивки, декоративної кераміки та моделювання одягу. Захистила звання бакалавра з відзнакою. У 2018 році поступила на навчання у ДВНЗ «ДПУ імені Григорія Сковороди» на відділ наукової магістратури, педагогічний факультет, спеціальність 014 Середня освіта «Образотворче мистецтво».

Робота. З вересня 2019 року працює викладачем кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання. Читає дисципліни: «Історія зарубіжного мистецтва. Історія українського мистецтва», «Кольорознавство», «Основи моделювання одягу», «Дизайн національного та історичного костюма», «Скульптура з основами пластичної анатомії».

Суспільно-громадська діяльність. Марта Валеріївна є членом спілки краєзнавців України, проводила майстер-класи для дітей з особливими потребами міста Переяслава та району. Брала участь у Всеукраїнському арт-пленері в рамках фестивалю «Переяславський дивограй» (виграла Гран-прі), а також у Всеукраїнській олімпіаді з образотворчого мистецтва, який проходив у ДВНЗ «ДПУ імені Григорія Сковороди». Брала активну участь у формуванні виставки до VIII Всеукраїнського історико-культурологічного форуму «Сікорські читання». Проводила майстер-класи за темою «Інноваційні арт-технології в змісті професійної підготовки майбутніх учителів мистецтва» на ХІ Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» 2019 р., м. Київ. Брала участь в оформленні мистецьких виставок та у проведенні конкурсу дитячих малюнків «Світ очимадитини» у рамках VІІІ Українсько-польського / Польсько-українського форуму «Освіта для миру».

Коло наукових інтересів. Досліджувала тематику: «Мотиви та орнаментика української скрині. Переяслав-Хмельницький заповідник».

Наукове керівництво.

Основні наукові праці. Інформація про діяльність науково-педагогічного працівника Генесіран М.В.

Тема наукової магістерської роботи: «Формування у майбутніх учителів образотворчого мистецтва духовних цінностей засобами текстильного дизайну. Гармонія душі і тіла». Написання тез «Мистецтво українського ткацтва, як засіб виховання патріотизму у молоді» до VІІІ Українсько-польського /Польсько-українського форуму «Освіта для миру».

Навчальні дисципліни

Грамота. Грант-прі у Всеукраїнському арт-пленері, в рамках фестивалю «Переяславський дивограй» 2018 р.

Грамота. Грант-прі у Всеукраїнському арт-пленері, в рамках фестивалю «Переяславський дивограй» 2019 р.

Грамота за І місце у конкурсі «Писанкове диво» ДВНЗ «ДПУ імені Григорія Сковороди».

Грамота за І мусце у конкурсі «Номінації «Природа та спорідненість. Мотиви з народної скрині в сучасному одязі» в університетському конкурсі «З Григорієм Сковородою крокуємо в майбутнє».

Нагороджена пам’ятною монетою міста за участь у проекті «Рушник Переяслава».

Перейти до вмісту