Поселення в гуртожиток • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Поселення в гуртожиток

Студентське містечко Університету Григорія Сковороди в Переяславі – епіцентр комфортного проживання та активного відпочинку!

Студмістечко – це невід’ємна частина будь якого поважного університету, що створена для необхідних соціальних умов проживання, підготовки до занять, відпочинку, змістовного дозвілля та творчого розвитку студентів. Університет Григорія Сковороди в Переяславі запрошує вас не лише навчатися в університеті, а й проживати разом з усією сковородинівською родиною в сучасном та комфортному студмістечку, що знаходиться у кількох кроках від головного корпусу університету.

Так що з гуртожитками? На території університету є 2 гуртожитки, які призначені для проживання студентів, аспірантів, викладачів та співробітників університету. Кімнати мають планування однокімнатних квартир – в кожній з них є своя кухня та санвузол, який відокремлений від ванної кімнати. Кожна з кімнат розрахована для проживання 4-5 осіб. І хто знає – можливо саме хтось із вас оселиться у тій самій кімнаті де жили брати Клички, і готуватимете на тій самій кухні, де лише кілька років тому намагалася відтворити славетний мамин суп Alyona Alyona.

А які переваги проживання? На території студмістечка є великий стадіон, де полюбляють проводити час не лише студенти факультету фізичного виховання, а й решта сковородинівців, яким до вподоби активний спосіб життя. Велике футбольне поле, міні-поля для гри в баскетбол, чимала кількість тренажерів – усе для вас цілодобово та абсолютно безкоштовно. Разом з тим, на стадіоні можна посидіти на лавках під тінистими деревами – ідеальне місце для побачень, яке за багато років поєднало не один десяток сковородинівських сердець.

У І гуртожитку є медпункт, де у робочий час вас залюбки прийме фаховий спеціаліст та проконсультує вас з приводу усіх проблем та питань, які стосуються вашого здоров’я. Біля гуртожитків є цілодобова крамниця «Кулиничі» з свіжим хлібом й випічкою, запашною кавою та смачним морозивом. У пішій доступності знаходяться крамниці «Студент» та «Перехрестя» з просторими терасами та зручними столиками для ваших душевних розмов, дозвілля та теплих зустрічей.

А це не на краю світу? Ні, ти житимеш у двох кроках від альма-матер. А якщо у тебе виникне нагода вибратися в центр міста, то поруч з гуртожитками знаходиться дві зупинки громадського транспорту та стоянка таксі, де цілодобово ви можете знайти автівку яка не за всі гроші світу відвезе вас у будь яку частину міста. Студмістечко напряму сполучено з центральною частиною міста – кількахвилинна прогулянка «Стогніївським шляхом», і ви в центрі міста, де у різні часи ходили Тарас Шевченко, Григорій Сковорода чи Богдан Хмельницький.

Добре, а що з дозвіллям? Також вам варто знати, що у кожному гуртожитку створюється своя студентська рада задля залучення мешканців до заходів, спрямованих на поліпшення житлових та санітарно-побутових умов, дотримання правил внутрішнього розпорядку та пропускного режиму, проведення виховної, соціальної, культурно-масової, спортивної роботи, організації відпочинку, пропаганди здорового способу життя, надання допомоги адміністрації гуртожитку у створенні рівних можливостей у поселенні та проживанні студентів даного гуртожитку – усе це лише для вас, та сприяє вашому комфортному проживанню в гуртожитку.

Звісно ж, у студмістечку ніколи не буває сумно – там чи не щовечора проводяться різноманітні заходи, розіграші, змагання та вечірки. Серед найбільш очікуваних заходів, які проводяться активом гуртожитків, з року в рік, традиційно, залишаються «Нічний футбол», «Вечір під гітару», «Hostel party», «Вечірнє кіно» й «Таємний друг». Якщо ти мешкаєш в гуртожитку ти неодмінно зможеш до них долучитися. Крім цього, на сторінках гуртожитків у соціальних мережах часто проходять розіграші та конкурси – неодмінно спробуйте свою вдачу під час найближчого з них.

Як поселитися в гуртожиток? Усю необхідну інформацію щодо поселення в студентський гуртожиток ми зібрали тут.

Скільки це коштує? Вартість проживання у гуртожитку одного студента з 01.09.2020 року по 30.06.2021 року становитиме 5200 грн. Зверніть увагу, що це значно дешевше ніж проживати на квартирі з буркітливою бабусею.

Як оплатити? Тримай актуальні розрахункові рахунки щодо  оплати за проживання в гуртожитку:

Одержувач: ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

Код: 04543387 МФО 820172

Р/рахунок: 31259279203726

Банк: ГУ ДКСУ у Київській обл.

Код платежу: 25010200

Вказувати наступні дані: ПІБ студента, за гуртожиток, курс, факультет.

Перейти до вмісту