13—15 березня делегація Переяслав-Хмельницького педагогічного університету презентувала наш виш у Полтаві на міжрегіональній виставці «Полтавський абітурієнт — 2013», метою якої було ознайомлення учнів випускних класів із вищими, середніми та спеціалізованими навчальними закладами, що пропонують свої послуги на ринку української освіти; новими технологіями та методами в галузі освіти; надання можливості майбутнім студентам визначитися з професією. На відкриття виставки були запрошені заступник голови обласної держадміністрації, начальник управління освіти Полтавського міськвиконкому та інші діячі системи освіти Полтавщини.

Василь Якуба знайомить полтавських абтурнтв з умовами вступу до нашого унверситету

Одночасно із виставкою «Полтавський абітурієнт — 2013» проходили ще дві виставки: «Фабрика ідей» та «Книжкова весна на Полтавщині». Молодим людям запропонували переглянути конкурс проектів, з якими знайомили представники учнівського й студентського самоврядування, ознайомитися з творами українських авторів та обрати навчальний заклад для подальшого навчання.

Справжнім парадом ідей, молодості, презентацій громадських організацій та вишів назвав виставки керівник апарату Полтавської обласної держадміністрації Валерій Пархоменко. І це невипадково, адже крім Переяслав-Хмельницького університету та полтавських навчальних закладів, у виставці «Полтавський абітурієнт — 2013» взяли участь й навчальні заклади інших міст, зокрема, Києва, Харкова, Дніпропетровська. Вона стала масштабною презентацією ринку освітніх послуг, що об’єднала навчальні заклади України.

Експозиція нашого вищого навчального закладу була представлена на високому рівні. Школярі та їх батьки отримали вичерпну інформацію про напрями підготовки та спеціальності, які їх цікавлять, структуру, матеріально-технічну базу, навчально-наукову діяльність університету та його культурне життя. Окрім цього, переяславський університет був представлений творчим колективом, який безпосередньо відкривав виставку і презентував концертну програму. У рамках роботи виставки був відзнятий рекламний відеоролик про наш заклад, який протягом тижня транслювався на полтавському телебаченні.

Слід зазначити, що таке потужне представлення Переяслав-Хмельницького педагогічного університету на Полтавщині відбувалося вперше, тим не менше експозиція нашого навчального закладу та його презентація викликали неабиякий інтерес відвідувачів.

Сергій Зражевський,

фахівець редакційно-видавничого відділу університету