Кононова Олександра Миколаївна • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Кононова Олександра Миколаївна

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Кононова Олександра Миколаївна

Кононова Олександра Миколаївна – аспірантка І року навчання ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» спеціальності 017 – Фізична культура і спорт.

З 2007 р. входить до складу збірної команди України з зимових видів спорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Майстер спорту міжнародного класу з лижних гонок (2009 р.), триразова чемпіонка, дворазова срібна і дворазова бронзова призерка з лижних гонок та переможниця кубку світу – 2007 р. з біатлону, пізніше – багаторазова чемпіонка, дворазова срібна і дворазова бронзова призерка з лижних гонок та дворазова срібна призерка кубку світу 2008 р. з біатлону. Триразова чемпіонка Зимових Паралімпійських ігор 2010, заслужений майстер спорту України.

Нагороди Олександри за результатами виступів на Кубках світу 2014 р.:

  • у м. Вуокатті (Фінляндія) – три золоті медалі за лижні перегони (середня та коротка дистанції), біатлон (гонка переслідування), а також срібна медаль за біатлон (коротка дистанція 6 км);
  • у м. Оберстдорф (Німеччина) – три золоті медалі за лижні перегони (довга дистанція, вільний стиль 15 км; спринт вільний стиль; середня дистанція 5 км класичний стиль);
  • у м. Оберрід (Німеччина) – золота медаль у біатлоні (коротка дистанція 6 км), а також дві срібні медалі за біатлон (середня та довга дистанція).

Чемпіонка Зимової Паралімпіади 2014 р. Посіла ІІ місце у біатлоні на дистанції 10 кілометрів стоячи.

Перейти до вмісту