25-26 квітня 2013 року пройде VI Міжнародна наукова конференція «Умови економічного росту в країнах з ринковою економікою».

У конференції приймуть участь 350 учасників із 10 країн Європи, 280 університетів та 10 наукових установ.

Серед учасників 168 докторів наук, професорів, 162 кандидати наук, 36 аспірантів, 26 академіків галузевих академій наук, 32 Заслужені працівники.

ФОТО 1

Реалізуючи основні напрями Болонської конвенції фінансово-економічний факультет університету велику увагу приділяє мобільності студентів та викладачів. Протягом цього тижня для студентів факультету лекції читає відомий вчений із Польщі доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри європейської інтеграції та регіональних досліджень факультету економіки та управління Університету імені Миколи Коперника м. Торунь Войцах Косидовськи.

Фото2

Фото3