«Я малюю Україну» – конкурс з образотворчого та декоративного мистецтва • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

«Я малюю Україну» – конкурс з образотворчого та декоративного мистецтва

1 Лютого @ 08:00 - 11 Березня @ 17:00
Завантаження Події

Запрошуємо учнів 6-11 класів ЗЗСО та студентів вищих навчальних закладів училищ та коледжів до участі у Всеукраїнському конкурсі з образотворчого та декоративного мистецтва «Я малюю Україну».

Для участі у конкурсі приймаються роботи у двох номінаціях:

– живопис (акварель, гуаш, акрил, олія);

– декоративне мистецтво (витинанка, розпис, аплікація, вишивка, ткацтво, колаж).

Фото художніх робіт надсилати з 1 лютого по 11 березня 2021 року на електронну адресу: mrtstrlts@gmail.com.

Переможці будуть відзначені і нагороджені дипломами.

Телефон для додаткової інформації: +38 (096) 078-86-04, +38 (063) 581-27-94

З нетерпінням чекаємо на Ваші роботи, які неодмінно відіб’ються у серці кожного глядача. Бажаємо учасникам творчого натхнення і пам’ятайте, що найвища нагорода для кожного з Вас – це талант, дарований Богом.

Прес-центр кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання

Початок:
1 Лютого @ 08:00