VІІІ Міжнародний полікультурний фестиваль-конкурс «Переяславський дивограй»

13.05.2021 10:00 - 14.05.2021 17:00
Завантаження Події
  • Це подія пройшло.

Запрошуємо креативну молодь віком від 12 до 30 років взяти участь у VІІІ Міжнародному полікультурному фестиваль-конкурсі «Переяславський дивограй», який відбудеться 13-14 травня 2021 року. Форма участі – дистанційна.

Мета фестивалю-конкурсу «Переяславський дивограй»: популяризація музичного, хореографічного та образотворчого мистецтва в молодіжному середовищі, естетичне залучення творчої молоді до світових та національних цінностей; виявлення талановитих студентів, здатних проводити концертно-виконавську, музично-просвітницьку та художньо-творчу діяльність на високому професійному рівні.

Вікові категорії учасників:

I – від 12 до 15 років;

– від 16 до 17 років;

IІІ – студенти закладів вищої освіти I-II рівня акредитації;

IV – студенти закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівня акредитації.

Професійні категорії:

А – учні та студенти професійних музичних, хореографічних та художніх навчальних закладів.

А1 – учні та студенти педагогічних навчальних закладів.

Номінації:

Народний спів (соло, дует):

1. Народна пісня a cappella;
  2. Народна пісня з супроводом (фонограма, інструментальний музичний супровід).

Академічний вокал (соло, дует):

1. Вокальний твір композитора країни учасника;
  2. Вокальний твір зарубіжного автора.

Естрадний вокал (соло, дует):

1. Естрадний твір композитора країни учасника фестивалю або народної пісні в естрадному аранжуванні;
  2. Естрадний твір зарубіжного автора.

Вокальний ансамбль:

1.Твір композитора країни учасника;

1. Твір зарубіжного автора.

Хорове виконавство:

1.Твір композитора країни учасника;

1. Твір зарубіжного автора.

Інструментальне виконавство (соло): фортепіано; струнно-смичкові інструменти; народні інструменти; духові інструменти:

1.Інструментальний твір композитора країни учасника;

2.Інструментальний твір зарубіжного автора.

Інструментальні ансамблі (дозволяється участь одного викладача і одного концертмейстера): струнні; народних інструментів; духових інструментів; естрадні; естрадно-симфонічні:

1. Твір композитора країни учасника;
  2. Твір зарубіжного автора.

Інструментальний дует (без участі викладача):

1. Твір композитора країни учасника;
  2. Твір зарубіжного автора.

Хореографічне виконавство (за видами):

2 різнохарактерні хореографічні композиції.

Арт-пленер:

1. Авторські твори з живопису.
  2. Пейзаж, виконаний в умовах пленеру.

Для участі в конкурсі необхідно до 12  травня 2021 року надіслати на електронну пошту artkonkurs@ukr.net :

• заявку встановленого зразка, фото та відеозапис (у назві файлу вказати своє прізвище), завантажений на хмарний сервер: Googlе-Disk, Yandeх, YouTube, ukr.net, mail хмара (для учасників-іноземців; мешканців Зони Операції об’єднаних сил; осіб з особливими освітніми потребами);
  • заявку встановленого зразка, фото учасника та його робіт (для учасників арт-пленеру на адресу mrtstrlts@gmail.com).

Надсилаючи публічне посилання на файл, Ви передаєте права на цей фото-, відеоматеріали організаторам конкурсу для подальшого його використання з просвітницькими, навчальними, рекламними цілями.

Умови участі в арт-пленері:

• Фото автора та творчих робіт з живопису.
  • Завдання програми: пейзаж, виконаний в умовах пленеру.
  • Техніки: олія, акварель, акрил.
  • Матеріали: картон, полотно, папір, олія, акварель, акрил, пензлі, етюдник (мати свої).
  • Розміри: картон/полотно/папір – 50х60 у кількості 2 штук (мати свої).

Кожен соліст, дует, ансамбль, учасник арт-пленеру нагороджується дипломом лауреата, дипломанта або учасника українського та міжнародного зразка.

Телефон для додаткової інформації:

+38 (093) 168-57-34Чорнобай Світлана Володимирівна;

+38 (063) 4684229 Мотузок Роман Миколайович (для учасників арт-пленеру).

З нетерпінням чекаємо на Ваші роботи, які неодмінно знайдуть відгук у серці кожного глядача. Бажаємо учасникам творчого натхнення і пам’ятайте, що найвища нагорода для кожного з Вас – це талант, дарований Богом.

Прес-центр кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання

Початок:
13.05.2021 10:00