Міжнародна конференція «Трансформаційні процеси в Україні у контексті цивілізаційних і глобалізаційних викликів ХХІ ст.» • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

28 Травня 10:00 - 17:00
Завантаження Події

Державний вищий навчальний заклад «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» (Україна), Європейська Асоціація Наук з Безпеки (Польща), Стамбульський фонд науки та культури (Туреччина) та Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України (Україна) запрошує усіх охочих взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Трансформаційні процеси в Україні у контексті цивілізаційних і глобалізаційних викликів ХХІ ст.», яка відбудеться 28 травня 2021 року.

У 2021 році організаторами запропоновано для обговорення такі теми: концептуальні підходи щодо аналізу цивілізаційних трансформацій в умовах глобалізації; стан і перспективи реалізації цивілізаційного вибору України у контексті глобалізаційних викликів сучасності; світові практики демократичних трансформацій як зразок (позитивний/негативний) для українського суспільства; загрози суверенітету Української держави та національній ідентичності в умовах глобалізації; соціально-економічні виклики нинішнього етапу трансформації; законодавче та політико-управлінське забезпечення проєкту цивілізаційного розвитку України; культурно-політичний, соціокультурний аспекти трансформаційного процесу в Україні; технологічний, екологічний, гуманітарний виміри цивілізаційного розвитку України в умовах сучасного інформаційно-мережевого суспільства; перспективи створення реальної демократії в Україні як оптимального балансу держави і громадянського суспільства; місце, роль і вірогідні перспективи України в сучасному глобалізованому світі; розвиток публічного управління в умовах цивілізаційних і глобалізаційних викликів; трансформація системи публічної служби України в умовах цивілізаційних і глобалізаційних викликів та інтернаціоналізація діяльності вітчизняних ЗВО як тенденція розвитку системи вищої освіти України в умовах глобалізаційних викликів.

Робочі мови конференції: українська, російська, польська, англійська.

Заявки на участь приймаються не пізніше як 21 травня 2021 року (форма заявки додається у інформаційному листі), а матеріали можна надіслати до 26 травня 2021 року на електронну скриньку: politology.phdpu@gmail.com

Реєстраційні форми:

Матеріали конференції традиційно будуть розміщені на сайті ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» https://phdpu.edu.ua/ (з посиланням на конференцію).

Більше інформації про конференцію, вимоги до оформлення тез та зразок оформлення заявки можна знайти у інформаційному листі.

Дата:
28 Травня