Х Міжнародна науково-практична конференція молодих учених, аспірантів та студентів • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

11 Травня 10:00 - 17:00
Завантаження Події

Ще з 2011 року Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених, аспірантів та студентів «Основні напрями розвитку наукових досліджень молодих учених» кожного семестру збирає молодих вчених з усіх куточків України та, зокрема, сковородинівського вишу, які займаються науковими пошуками та цікавими дослідженнями, задля обміну науковими пізнаннями, новими ідеями та задумами. Традиційно, до конференції долучаються гості чи не з усіх куточків України, аби представити свої нові наукові доробки, поділитись своїми знаннями та досвідом, обговорити важливі проблеми у різноманітних наукових аспектах.

Відтак, з радістю повідомляємо, що 11 травня 2021 року відбудеться ювілейна X Міжнародна науково-практична конференція молодих учених, аспірантів та студентів.

У зв’язку з вимогами часу, які унеможливлюють сталий формат проведення, конференція відбудеться у онлайн форматі (з використанням інформаційно-комунікаційної платформи Microsoft Teams – https://cutt.ly/3x6jChe).

Початок роботи конференції: 11 травня 2021 року о 10:00

Напрями роботи складаються із наступних секцій:

1. Історико-філософські науки
  2. Політико-правові науки
  3. Природничо-економічні науки
  4. Психолого-педагогічні науки
  5. Фізична культура і спорт
  6. Філологічні науки
  7. Публічне управління та адміністрування

Для участі в конференції необхідно:

1. Заповнити реєстраційну форму до 30 квітня 2021 року (включно) за лінком: https://cutt.ly/jx6k6OC.

2. Надіслати матеріали на пошту nt.phdpu.edu@gmail.com із підписом листа: прізвище та ім’я, тези/доповідь/стаття та секція (наприклад: Іванов Іван, стаття, секція: Історико-філософська) до 30 квітня 2021 року (включно). Кількість поданих матеріалів від одного автора не обмежується (вартість оргвнеску незмінна і не залежить від кількості поданих матеріалів).3. Здати відскановані відгуки за підписом наукового керівника на тези/статті до 30 квітня 2021 року (включно). Відгуки на матеріали подають учасники, які не мають наукового ступеня (студенти, магістранти та аспіранти).

Телефон для довідок: +38 (096) 703-12-71; +38 (093) 986-11-43 – Луцик Оксана (Голова Наукового товариства університету).

Запрошуємо студентів, магістрантів, аспірантів, докторантів та викладачів зголошуватися до участі в конференції!

Дата:
11 Травня