ФК-41, ФК-42, ФК-43 • Розклад занять • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

ФК-41, ФК-42, ФК-43

Шифр групи
ФК-41, ФК-42, ФК-43, ФК-21мс, ФК-22мс
Курс
IV курс, Бакалаврат
Семестр
2 семетр 2020/2021 н.р., 2021
Факультет
Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я
Метод навчання
Змішаний метод навчання
Форма навчання
Денна
Розклад  денної форми начання на ІІ семетр 2020-2021 н.р.  факультету фізичної культури, спорту і здоровя
День тижняПараЧасАудиторіяГрупаДисциплінаФорма контролю (залік/екзамен)Лекція/Практична/Семестрові консультаціїТривалість курсуП.І.Б. викладача та наук. ст. та вч. звання
Спеціальність «Фізична культура»
Понеділок18:30-9:50 ФК-41     
210:00-11:20313ОФКЕЛ1.03-29.03Пангелова Н.Є., д. фіз.вих, проф.
311:40-13:00211 Теорія і м-ка спорт. тренування ЕЛ1.03-29.03Базилевич Н.О., к. пед. н., доц.
413:10-14:30Сп.зТМВОВСЗЛ1.03-5.04викладачі кафедр (згідно спеціалізації)
514:40-16:00      
Вівторок18:30-9:50СтадіонФК-41Легка атлетика Пр30.03-27.04Пангелов Б.П., к. пед. н., доц.,  Тонконог О.С., викл. 
210:00-11:20101ЛФК. МасажЕПр2.03-11.05Козубенко Ю.Л., к. істор. наук, ст.в.,Буц М.А., к. істор. наук, доц.
311:40-12:50      
413:10-14:30211 Управління у сфері фізичного виховання  ЕПр2.03-30.03 Кравченко Т.П., к. пед. н., доц.
Середа18:30-9:50СтадіонФК-41ФутболЕПр24.03-5.05Степаненко В.М., к. фіз. вих.  спорту,  доц., Коханець П.П., к. фіз. вих.  спорту,  доц.,
210:00-11:20101 Теорія і м-ка спорт. тренування ЕПр3.03-14.04Базилевич Н.О., к. пед. н., доц.
311:40-13:00211ОФК Пр3.03-14.04Данилко В.М., викл.
413:10-14:30      
Четвер18:30-9:50 ФК-41     
210:00-11:20      
311:40-13:00413Екологія Пр4.03-1.04Бондаренко Р.І., ст.в.
413:10-14:30Сп.зФутзалЗПр4.03-15.04Коханець П.П., к. фіз. вих.  спорту,  доц., Кривенко Ю.О., к. істор. наук, ст.в.
514:40-16:00СтадіонЛегка атлетика Пр1.04-22.04Пангелов Б.П., к. пед. н., доц.,  Тонконог О.С., викл. 
616:20-17:50Сп.зТМВОВСЗЛ4.03-8.04викладачі кафедр (згідно спеціалізації)
П’ятниця18:30-9:50ДЕНЬ САМОПІДГОТОВКИ (НАПИСАННЯ КУРСОВИХ, ДИПЛОМНИХ РОБІТ)
210:00-11:20
311:40-13:00
413:10-14:30
          
День тижняПараЧасАудиторіяГрупаДисциплінаФорма контролю (залік/екзамен)Лекція/Практична/Семестрові консультаціїТривалість курсуП.І.Б. викладача та наук. ст. та вч. звання
Спеціальність «Фізична культура»
Понеділок18:30-9:50 ФК-42     
210:00-11:20313ОФКЕЛ1.03-29.03Пангелова Н.Є., д. фіз.вих, проф.
311:40-13:00211 Теорія і м-ка спорт. тренування ЕЛ1.03-29.03Базилевич Н.О., к. пед. н., доц.
413:10-14:30Сп.зТМВОВСЗЛ1.03-5.04викладачі кафедр (згідно спеціалізації)
514:40-16:00      
Вівторок18:30-9:50105ФК-42ЛФК. МасажЕПр2.03-11.05Козубенко Ю.Л., к. істор. наук, ст.в.,Буц М.А., к. істор. наук, доц.
210:00-11:20СтадіонЛегка атлетика Пр30.03-27.04Пангелов Б.П., к. пед. н., доц.,  Тонконог О.С., викл. 
311:40-12:50211 Управління у сфері фізичного виховання  ЕПр2.03-30.03 Кравченко Т.П., к. пед. н., доц.
413:10-14:30      
Середа18:30-9:50101ФК-42 Теорія і м-ка спорт. тренування ЕПр3.03-14.04Базилевич Н.О., к. пед. н., доц.
210:00-11:20СтадіонФутболЕПр24.03-5.05Степаненко В.М., к. фіз. вих.  спорту,  доц., Коханець П.П., к. фіз. вих.  спорту,  доц.,
311:40-13:00СтадіонЛегка атлетика Пр31.03-21.04Пангелов Б.П., к. пед. н., доц.,  Тонконог О.С., викл. 
413:10-14:30211ОФК Пр3.03-14.04Данилко В.М., викл.
Четвер18:30-9:50 ФК-42     
210:00-11:20      
311:40-13:00      
413:10-14:30413Екологія Пр4.03-1.04Бондаренко Р.І., ст.в.
514:40-16:00СтадіонФутзалЗПр4.03-15.04Коханець П.П., к. фіз. вих.  спорту,  доц., Кривенко Ю.О., к. істор. наук, ст.в.
616:20-17:50Сп.зТМВОВСЗЛ4.03-8.04викладачі кафедр (згідно спеціалізації)
П’ятниця18:30-9:50ДЕНЬ САМОПІДГОТОВКИ (НАПИСАННЯ КУРСОВИХ, ДИПЛОМНИХ РОБІТ)
210:00-11:20
311:40-13:00
413:10-14:30
          
День тижняПараЧасАудиторіяГрупаДисциплінаФорма контролю (залік/екзамен)Лекція/Практична/Семестрові консультаціїТривалість курсуП.І.Б. викладача та наук. ст. та вч. звання
Спеціальність «Фізична культура»
Понеділок18:30-9:50 ФК-43     
210:00-11:20313ОФКЕЛ1.03-29.03Пангелова Н.Є., д. фіз.вих, проф.
311:40-13:00211 Теорія і м-ка спорт. тренування ЕЛ1.03-29.03Базилевич Н.О., к. пед. н., доц.
413:10-14:30Сп.зТМВОВСЗЛ1.03-5.04викладачі кафедр (згідно спеціалізації)
514:40-16:00      
Вівторок18:30-9:50211ФК-43 Управління у сфері фізичного виховання  ЕПр2.03-30.03 Кравченко Т.П., к. пед. н., доц.
210:00-11:20105ЛФК. МасажЕПр2.03-11.05Козубенко Ю.Л., к. істор. наук, ст.в.,Буц М.А., к. істор. наук, доц.
311:40-12:50СтадіонЛегка атлетика Пр30.03-27.04Пангелов Б.П., к. пед. н., доц.,  Тонконог О.С., викл. 
413:10-14:30      
Середа18:30-9:50СтадіонФК-43ФутболЕПр24.03-5.05Кривенко Ю.О., к. істор. наук, ст.в., Юзковець І.О., викл.
210:00-11:20211ОФК Пр3.03-14.04Данилко В.М., викл.
311:40-13:00101 Теорія і м-ка спорт. тренування ЕПр3.03-14.04Базилевич Н.О., к. пед. н., доц.
413:10-14:30      
Четвер18:30-9:50 ФК-43     
210:00-11:20      
311:40-13:00СтадіонЛегка атлетика Пр1.04-22.04Пангелов Б.П., к. пед. н., доц.,  Тонконог О.С., викл. 
413:10-14:30Сп.зФутзалЗПр4.03-15.04Курочкін В.Г., доц., Юзковець І.О., викл.
514:40-16:00413Екологія Пр4.03-1.04Бондаренко Р.І., ст.в.
616:20-17:50Сп.зТМВОВСЗЛ4.03-8.04викладачі кафедр (згідно спеціалізації)
П’ятниця18:30-9:50ДЕНЬ САМОПІДГОТОВКИ (НАПИСАННЯ КУРСОВИХ, ДИПЛОМНИХ РОБІТ)
210:00-11:20
311:40-13:00
413:10-14:30
Перейти до вмісту