ФК-21мс, ФК-22мс • Розклад занять • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

ФК-21мс, ФК-22мс

Шифр групи
ФК-21мс, ФК-22мс
Курс
Бакалаврат, ІІ курс мс
Семестр
2 семетр 2020/2021 н.р., 2021
Факультет
Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я
Метод навчання
Змішаний метод навчання
Форма навчання
Денна
Розклад  денної форми начання на ІІ семетр 2020-2021 н.р.  факультету фізичної культури, спорту і здоровя
День тижняПараЧасАудиторіяГрупаДисциплінаФорма контролю (залік/екзамен)Лекція/Практична/Семестрові консультаціїТривалість курсуП.І.Б. викладача та наук. ст. та вч. звання
Спеціальність «Фізична культура»
Понеділок18:30-9:50Сп.з.ФК-21 М/СВолейбол Пр1.03-19.04Троценко Д.В., викл., Юзковець І.О., викл.
210:00-11:20313ОФКЕЛ1.03-29.03Пангелова Н.Є., д. фіз.вих, проф.
311:40-13:00313 Теорія і м-ка спорт. тренування ЕЛ1.03-29.03Базилевич Н.О., к. пед. н., доц.
413:10-14:30211 Теорія і м-ка спорт. тренування  Пр1.03-19.04Базилевич Н.О., к. пед. н., доц.
514:40-16:00      
Вівторок18:30-9:50 ФК-21 М/С     
210:00-11:20211 Управління у сфері фізичного виховання   Пр2.03-30.03 Кравченко Т.П., к. пед. н., доц.
311:40-12:50Сп.з.Настільний теніс Пр2.03-13.04Юзковець І.О., викл.,  Кривенко Ю.О., к. істор. наук, ст.в.
413:10-14:30Сп.з.Бадмінтон Пр2.03-13.04Кривенко Ю.О., к. істор. наук, ст.в., Сембрат С.В., к. фіз. вих.  спорту,  доц.
Середа18:30-9:50105ФК-21 М/СОФК Пр3.03-14.04Данилко В.М., викл.
210:00-11:20      
311:40-13:00СтадіонФутболЕПр24.03-5.05Степаненко В.М., к. фіз. вих.  спорту,  доц., Коханець П.П., к. фіз. вих.  спорту,  доц.,
413:10-14:30      
Четвер18:30-9:50 ФК-21 М/С     
210:00-11:20      
311:40-13:00Борц.з.Бойові мистецтва Пр4.03-29.04 Безкоровайний С.Б., ст.в., Царук В.П., викл.
413:10-14:30109 Ритміка і хореографія  Пр4.03-29.04Чупрун Н.Ф., к. пед. н., доц., Юрченко І.В., викл.
514:40-16:00Сп.з.ФутзалЗПр4.03-15.04Коханець П.П., к. фіз. вих.  спорту,  доц., Кривенко Ю.О., к. істор. наук, ст.в.
П’ятниця18:30-9:50ДЕНЬ САМОПІДГОТОВКИ (НАПИСАННЯ КУРСОВИХ, ДИПЛОМНИХ РОБІТ)
210:00-11:20
311:40-13:00
413:10-14:30
День тижняПараЧасАудиторіяГрупаДисциплінаФорма контролю (залік/екзамен)Лекція/Практична/Семестрові консультаціїТривалість курсуП.І.Б. викладача та наук. ст. та вч. звання
Спеціальність «Фізична культура»
Понеділок18:30-9:50Сп.з.ФК-22 М/СВолейбол Пр1.03-19.04Троценко Д.В., викл., Юзковець І.О., викл.
210:00-11:20313ОФКЕЛ1.03-29.03Пангелова Н.Є., д. фіз.вих, проф.
311:40-13:00313 Теорія і м-ка спорт. тренування ЕЛ1.03-29.03Базилевич Н.О., к. пед. н., доц.
413:10-14:30211 Теорія і м-ка спорт. тренування  Пр1.03-19.04Базилевич Н.О., к. пед. н., доц.
514:40-16:00      
Вівторок18:30-9:50 ФК-22 М/С     
210:00-11:20211 Управління у сфері фізичного виховання   Пр2.03-30.03 Кравченко Т.П., к. пед. н., доц.
311:40-12:50Сп.з.Настільний теніс Пр2.03-13.04Юзковець І.О., викл.,  Кривенко Ю.О., к. істор. наук, ст.в.
413:10-14:30Сп.з.Бадмінтон Пр2.03-13.04Кривенко Ю.О., к. істор. наук, ст.в., Сембрат С.В., к. фіз. вих.  спорту,  доц.
Середа18:30-9:50105ФК-22 М/СОФК Пр3.03-14.04Данилко В.М., викл.
210:00-11:20      
311:40-13:00СтадіонФутболЕПр24.03-5.05Степаненко В.М., к. фіз. вих.  спорту,  доц., Коханець П.П., к. фіз. вих.  спорту,  доц.,
413:10-14:30      
Четвер18:30-9:50 ФК-22 М/С     
210:00-11:20      
311:40-13:00Борц.з.Бойові мистецтва Пр4.03-29.04 Безкоровайний С.Б., ст.в., Царук В.П., викл.
413:10-14:30109 Ритміка і хореографія  Пр4.03-29.04Чупрун Н.Ф., к. пед. н., доц., Юрченко І.В., викл.
514:40-16:00Сп.з.ФутзалЗПр4.03-15.04Коханець П.П., к. фіз. вих.  спорту,  доц., Кривенко Ю.О., к. істор. наук, ст.в.
П’ятниця18:30-9:50ДЕНЬ САМОПІДГОТОВКИ (НАПИСАННЯ КУРСОВИХ, ДИПЛОМНИХ РОБІТ)
210:00-11:20
311:40-13:00
413:10-14:30
Перейти до вмісту