ФК-21, ФК-22, ФК-23 • Розклад занять • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

ФК-21, ФК-22, ФК-23

Шифр групи
ФК-21, ФК-22, ФК-23
Курс
II курс, Бакалаврат
Семестр
2 семетр 2020/2021 н.р., 2021
Факультет
Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я
Метод навчання
Змішаний метод навчання
Форма навчання
Денна
Розклад  денної форми начання на ІІ семетр 2020-2021 н.р.  факультету фізичної культури, спорту і здоровя
День тижняПараЧасАудиторіяГрупаДисциплінаФорма контролю (залік/екзамен)Лекція/Практична/Семестрові консультаціїТривалість курсуП.І.Б. викладача та наук. ст. та вч. звання
Спеціальність «Фізична культура»
Понеділок18:30-9:50407ФК-21 Релігієзнавство Пр1.03-7.06Левченко Л.Ю., к філос.н, доц.
210:00-11:20Стадіон Легка атлетика Пр26.04-31.05 Самолюк А.А., к. пед. н., Тонконог О.С., викл. 
311:40-13:00101ТМФВ  Пр1.03-22.03 Красов О.І. викл.
413:10-14:30407 РелігієзнавствоЕЛ1.03-17.05Левченко Л.Ю., к філос.н, доц.
Вівторок18:30-9:50407ФК-21 Іноземна мова ЕПр2.03-15.06Сога Л.В.,  к. істор. наук, доц..
210:00-11:20Сп.з.   Гандбол ЕПр2.03-18.05 Курочкін В.Г., доц., Кривенко Ю.О., к. істор. наук, ст.в.
311:40-13:00      
413:10-14:30Сп.з.    Настільний тенісЗПр2.03-25.05Сембрат С.В., к. фіз. вих.  спорту,  доц.,  Троценко В.В., к.пед.н., доц.
Середа18:30-9:50211ФК-21ОНДЕЛ3.03-5.05 Кравченко Т.П., к. пед. н., доц.
210:00-11:20407 Фізіологія людини   Пр3.03-2.06Буц М.А., к. істор. наук, доц.
311:40-13:00105Організація краєзнавчо-туристської д-сті   Пр3.03-2.06 Поліщук В.В., к. фіз. вих.  спорту,  доц., Палатний І.А., к. фіз. вих.  спорту,  доц.
413:10-14:30СтадіонЛегка атлетика Пр28.04-2.06 Самолюк А.А., к. пед. н., Тонконог О.С., викл. 
Четвер18:30-9:50 ФК-21     
210:00-11:20109 Ритміка і хореографія ЗПр4.03-27.05Чупрун Н.Ф., к. пед. н., доц., Юрченко І.В., викл.
311:40-13:00Борц.з. Бойові мистецтва ЗПр4.03-27.05 Безкоровайний С.Б., ст.в., Царук В.П., викл.
413:10-14:30407 Фізіологія людини   Л4.03-6.05Палієнко О.А., к. істор. наук, доц.
П’ятниця18:30-9:50313ФК-21ТМФВ ЕЛ5.03-26.03Пангелова Н.Є., д. фіз.вих, проф.
210:00-11:20109     Гімнастика ЗПр5.03-28.05Іщенко О.А., ст.в., Гордієнко О.А., ст.в.
311:40-13:00101ТМФВ  Пр5.03-26.03 Красов О.І. викл.
413:10-14:30211ОНД Пр5.03-14.05 Рубан В.Ю., к. фіз. вих.  спорту, ст.в.
День тижняПараЧасАудиторіяГрупаДисциплінаФорма контролю (залік/екзамен)Лекція/Практична/Семестрові консультаціїТривалість курсуП.І.Б. викладача та наук. ст. та вч. звання
Спеціальність «Фізична культура»
Понеділок18:30-9:50101ФК-22ТМФВ  Пр1.03-22.03 Красов О.І. викл.
210:00-11:20407 Релігієзнавство Пр1.03-7.06Левченко Л.Ю., к філос.н, доц.
311:40-13:00Стадіон Легка атлетика Пр26.04-31.05 Самолюк А.А., к. пед. н., Тонконог О.С., викл. 
413:10-14:30407 РелігієзнавствоЕЛ1.03-17.05Левченко Л.Ю., к філос.н, доц.
Вівторок18:30-9:50Сп.з.ФК-22   Гандбол ЕПр2.03-18.05 Курочкін В.Г., доц., Кривенко Ю.О., к. істор. наук, ст.в.
210:00-11:20407 Іноземна мова ЕПр2.03-15.06Костик Є.В. ,  к. пед. наук, доц..
311:40-12:50Сп.з.    Настільний тенісЗПр2.03-25.05Сембрат С.В., к. фіз. вих.  спорту,  доц.,  Троценко В.В., к.пед.н., доц.
413:10-14:30      
Середа18:30-9:50211ФК-22ОНДЕЛ3.03-5.05 Кравченко Т.П., к. пед. н., доц.
210:00-11:20СтадіонЛегка атлетика Пр28.04-2.06 Самолюк А.А., к. пед. н., Тонконог О.С., викл. 
311:40-13:00407 Фізіологія людини   Пр3.03-2.06Буц М.А., к. істор. наук, доц.
413:10-14:30105Організація краєзнавчо-туристської д-сті   Пр3.03-2.06 Поліщук В.В., к. фіз. вих.  спорту,  доц., Палатний І.А., к. фіз. вих.  спорту,  доц.
Четвер18:30-9:50109ФК-22 Ритміка і хореографія ЗПр4.03-27.05Чупрун Н.Ф., к. пед. н., доц., Юрченко І.В., викл.
210:00-11:20Борц.з. Бойові мистецтва ЗПр4.03-27.05 Безкоровайний С.Б., ст.в., Царук В.П., викл.
311:40-13:00      
413:10-14:30407 Фізіологія людини   Л4.03-6.05Палієнко О.А., к. істор. наук, доц.
П’ятниця18:30-9:50313ФК-22ТМФВ ЕЛ5.03-26.03Пангелова Н.Є., д. фіз.вих, проф.
210:00-11:20211ОНД Пр5.03-14.05 Рубан В.Ю., к. фіз. вих.  спорту, ст.в.
311:40-13:00109     Гімнастика ЗПр5.03-28.05Іщенко О.А., ст.в., Гордієнко О.А., ст.в.
413:10-14:30101ТМФВ  Пр5.03-26.03 Красов О.І. викл.
День тижняПараЧасАудиторіяГрупаДисциплінаФорма контролю (залік/екзамен)Лекція/Практична/Семестрові консультаціїТривалість курсуП.І.Б. викладача та наук. ст. та вч. звання
Спеціальність «Фізична культура»
Понеділок18:30-9:50101ФК-23 Легка атлетика Пр26.04-31.05 Самолюк А.А., к. пед. н., Тонконог О.С., викл. 
210:00-11:20407ТМФВ  Пр1.03-22.03 Красов О.І. викл.
311:40-13:00Стадіон Релігієзнавство Пр1.03-7.06Левченко Л.Ю., к філос.н, доц.
413:10-14:30407 РелігієзнавствоЕЛ1.03-17.05Левченко Л.Ю., к філос.н, доц.
Вівторок18:30-9:50 ФК-23     
210:00-11:20Сп.з.   Гандбол ЕПр2.03-18.05Погребний В.В., ст.в., Кривенко Р.О., викл. 
311:40-12:50105 Іноземна мова ЕПр2.03-15.06Пангелова М.Б., к. пед. н., доц.
413:10-14:30Сп.з.    Настільний тенісЗПр2.03-25.05Кривенко Р.О., викл., Юзковець І.О., викл.
Середа18:30-9:50211ФК-23ОНДЕЛ3.03-5.05 Кравченко Т.П., к. пед. н., доц.
210:00-11:20105Організація краєзнавчо-туристської д-сті   Пр3.03-2.06 Поліщук В.В., к. фіз. вих.  спорту,  доц., Палатний І.А., к. фіз. вих.  спорту,  доц.
311:40-13:00СтадіонЛегка атлетика Пр28.04-2.06 Самолюк А.А., к. пед. н., Тонконог О.С., викл. 
413:10-14:30407 Фізіологія людини   Пр3.03-2.06Буц М.А., к. істор. наук, доц.
Четвер18:30-9:50Борц.з.ФК-23 Бойові мистецтва ЗПр4.03-27.05 Безкоровайний С.Б., ст.в., Царук В.П., викл.
210:00-11:20      
311:40-13:00109 Ритміка і хореографія ЗПр4.03-27.05Чупрун Н.Ф., к. пед. н., доц., Юрченко І.В., викл.
413:10-14:30407 Фізіологія людини   Л4.03-6.05Палієнко О.А., к. істор. наук, доц.
П’ятниця18:30-9:50313ФК-23ТМФВ ЕЛ5.03-26.03Пангелова Н.Є., д. фіз.вих, проф.
210:00-11:20101ТМФВ  Пр5.03-26.03 Красов О.І. викл.
311:40-13:00211ОНД Пр5.03-14.05 Рубан В.Ю., к. фіз. вих.  спорту, ст.в.
413:10-14:30109     Гімнастика ЗПр5.03-28.05Іщенко О.А., ст.в., Гордієнко О.А., ст.в.
Перейти до вмісту