ФК-11, ФК-12, ФК-13 • Розклад занять • Університет Григорія Сковороди в Переяславі

ФК-11, ФК-12, ФК-13

Шифр групи
ФК-11, ФК-12, ФК-13
Курс
I курс, Бакалаврат
Семестр
2 семетр 2020/2021 н.р., 2021
Факультет
Факультет фізичної культури, спорту і здоров’я
Метод навчання
Змішаний метод навчання
Форма навчання
Денна
Розклад  денної форми начання на ІІ семетр 2020-2021 н.р.  факультету фізичної культури, спорту і здоровя
День тижняПараЧасАудиторіяГрупаДисциплінаФорма контролю (залік/екзамен)Лекція/Практична/Семестрові консультаціїТривалість курсуП.І.Б. викладача та наук. ст. та вч. звання
Спеціальність «Фізична культура»
Понеділок18:30-9:50105ФК-11 Спортивні споруди ЗПр1.03-19.04 Поліщук В.В., к. фіз. вих.  спорту,  доц.
210:00-11:20109     Гімнастика ЗПр1.03-19.04Іщенко О.А., ст.в., Гордієнко О.А., ст.в.
311:40-13:00413 Історія фізичної культури ЗПр15.03-12.04Данилко В.М., викл.
413:10-14:30      
514:40-16:00      
Вівторок18:30-9:50СтадіонФК-11      Рухливі ігри  ЕПр6.04-25.05Юзковець І.О., викл.,Троценко Д.В., викл.
210:00-11:20313 Іноземна мова ЕПр2.03-18.05Танана С.М., к. пед. н., доц.
311:40-12:50Стадіон Легка атлетикаЕПр13.04-18.05 Самолюк А.А. ст.в.,
Волківський М.В.  ст.в. 
413:10-14:30      
 18:30-9:50313ФК-11 Історія фізичної культури ЗЛ3.03-7.04Пангелова Н.Є., д. фіз.вих, проф.
Середа210:00-11:20313 Біохімія ЕЛ3.03-7.04Куйбіда В.В., д-р істор. наук, проф.
311:40-13:00313 Біохімія ЕЛ3.03-7.04Куйбіда В.В., д-р істор. наук, проф.
413:10-14:30313Спортивна метрологія  ЕЛ3.03-7.04Базилевич Н.О., к. пед. н., доц.
Четвер18:30-9:50Сп.з.ФК-11   Баскетбол  ЕПр4.03-15.04Сембрат С.В., к. фіз. вих.  спорту,  доц.,  Юзковець І.О., викл.
210:00-11:20105 Спортивна метрологія

ЕПр4.03-15.04 Кравченко Т.П., к. пед. н., доц.
311:40-13:00СтадіонВелосипедний спортЕПр1.04-27.05Горбенко М.І., доц., Юрченко І.В., викл.
413:10-14:30      
П’ятниця18:30-9:50407ФК-11 Історія культури України  . ЕПр5.03-23.04 Висовень О.І., к. істор. наук, доц.
210:00-11:20тур.кл.ПлаванняЕПр5.03-30.04 Горбенко М.І., доц., Закопайло С.А., к. пед. н., доц.
311:40-13:00Стадіон Легка атлетикаЕПр16.04-7.05 Самолюк А.А. ст.в.,
Волківський М.В.  ст.в. 
413:10-14:30407 Історія культури України  . ЕЛ5.03-2.04 Висовень О.І., к. істор. наук, доц.
          
День тижняПараЧасАудиторіяГрупаДисциплінаФорма контролю (залік/екзамен)Лекція/Практична/Семестрові консультаціїТривалість курсуП.І.Б. викладача та наук. ст. та вч. звання
Спеціальність «Фізична культура»
Понеділок18:30-9:50413ФК-12 Історія фізичної культури ЗПр15.03-12.04Данилко В.М., викл.
210:00-11:20105 Спортивні споруди ЗПр1.03-19.04 Поліщук В.В., к. фіз. вих.  спорту,  доц.
311:40-13:00109     Гімнастика ЗПр1.03-19.04Іщенко О.А., ст.в., Гордієнко О.А., ст.в.
413:10-14:30      
514:40-16:00      
Вівторок18:30-9:50 ФК-12     
210:00-11:20Стадіон Легка атлетикаЕПр13.04-18.05 Самолюк А.А. ст.в.,
Волківський М.В.  ст.в. 
311:40-12:50Стадіон      Рухливі ігри  ЕПр6.04-25.05Юзковець І.О., викл.,Троценко Д.В., викл.
413:10-14:30105 Іноземна мова ЕПр2.03-18.05Пангелова М.Б., к. пед. н., доц.
Середа18:30-9:50313ФК-12 Історія фізичної культури ЗЛ3.03-7.04Пангелова Н.Є., д. фіз.вих, проф.
210:00-11:20313 Біохімія ЕЛ3.03-7.04Куйбіда В.В., д-р істор. наук, проф.
311:40-13:00313 Біохімія ЕЛ3.03-7.04Куйбіда В.В., д-р істор. наук, проф.
413:10-14:30313Спортивна метрологія  ЕЛ3.03-7.04Базилевич Н.О., к. пед. н., доц.
Четвер18:30-9:50СтадіонФК-12Велосипедний спортЗПр1.04-27.05Горбенко М.І., доц., Юрченко І.В., викл.
210:00-11:20Сп.з.   Баскетбол  ЕПр4.03-15.04Сембрат С.В., к. фіз. вих.  спорту,  доц.,  Юзковець І.О., викл.
311:40-13:00105 Спортивна метрологія

ЕПр4.03-15.04 Кравченко Т.П., к. пед. н., доц.
413:10-14:30      
П’ятниця18:30-9:50СтадіонФК-12 Легка атлетикаЕПр16.04-7.05 Самолюк А.А. ст.в.,
Волківський М.В.  ст.в. 
210:00-11:20407 Історія культури України  . ЕПр5.03-23.04 Висовень О.І., к. істор. наук, доц.
311:40-13:00тур.кл.ПлаванняЕПр5.03-30.04 Горбенко М.І., доц., Закопайло С.А., к. пед. н., доц.
413:10-14:30407 Історія культури України  . ЕЛ5.03-2.04 Висовень О.І., к. істор. наук, доц.
          
День тижняПараЧасАудиторіяГрупаДисциплінаФорма контролю (залік/екзамен)Лекція/Практична/Семестрові консультаціїТривалість курсуП.І.Б. викладача та наук. ст. та вч. звання
Спеціальність «Фізична культура»
Понеділок18:30-9:50109ФК-13     Гімнастика ЗПр1.03-19.04Іщенко О.А., ст.в., Гордієнко О.А., ст.в.
210:00-11:20413 Історія фізичної культури ЗПр15.03-12.04Данилко В.М., викл.
311:40-13:00105 Спортивні споруди ЗПр1.03-19.04 Поліщук В.В., к. фіз. вих.  спорту,  доц.
413:10-14:30      
514:40-16:00      
Вівторок18:30-9:50СтадіонФК-13 Легка атлетикаЕПр13.04-18.05 Самолюк А.А. ст.в.,
Волківський М.В.  ст.в. 
210:00-11:20Стадіон      Рухливі ігри  ЕПр6.04-25.05Юзковець І.О., викл.,Троценко Д.В., викл.
311:40-13:00407 Іноземна мова ЕПр2.03-18.05Тонконог Н.І.., к. пед. н., ст.в.
413:10-14:30      
Середа18:30-9:50313ФК-13 Історія фізичної культури ЗЛ3.03-7.04Пангелова Н.Є., д. фіз.вих, проф.
210:00-11:20313 Біохімія ЕЛ3.03-7.04Куйбіда В.В., д-р істор. наук, проф.
311:40-13:00313 Біохімія ЕЛ3.03-7.04Куйбіда В.В., д-р істор. наук, проф.
413:10-14:30313Спортивна метрологія  ЕЛ3.03-7.04Базилевич Н.О., к. пед. н., доц.
Четвер18:30-9:50105ФК-13 Спортивна метрологія

ЕПр4.03-15.04 Кравченко Т.П., к. пед. н., доц.
210:00-11:20СтадіонВелосипедний спорт  1.04-27.05Горбенко М.І., доц., Юрченко І.В., викл.
311:40-13:00Сп.з.   Баскетбол  ЕПр4.03-15.04Сембрат С.В., к. фіз. вих.  спорту,  доц.,  Юзковець І.О., викл.
П’ятниця18:30-9:50тур.кл.ФК-13ПлаванняЕПр5.03-30.04 Горбенко М.І., доц., Закопайло С.А., к. пед. н., доц.
210:00-11:20Стадіон Легка атлетикаЕПр16.04-7.05 Самолюк А.А. ст.в.,
Волківський М.В.  ст.в. 
311:40-13:00407 Історія культури України  . ЕПр5.03-23.04 Висовень О.І., к. істор. наук, доц.
413:10-14:30407 Історія культури України  . ЕЛ5.03-2.04 Висовень О.І., к. істор. наук, доц.
Перейти до вмісту