Студенти ПХДПУ імені Григорія Сковороди долучилися до Всеукраїнського Марафону

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Студенти ПХДПУ імені Григорія Сковороди долучилися до Всеукраїнського Марафону

ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» – учасник Всеукраїнського Марафону відповідальності від Богдана Гаврилишина. За участю Київського обласного молодіжного центру, відділу з питань фізичної культури, молоді та спорту виконкому Переяслав-Хмельницької міської ради студенти ДВНЗ «Переяслав-Хмельницького  Державного   педагогічного університету  імені Григорія Сковороди» долучилися до Всеукраїнського марафону відповідальності від Богдана Гаврилишина.

На території університету посадили насіння соняшника сорту «Богдан Гаврилишин», термін дозрівання якого становитиме 100 днів.

Метою цієї акції є поширення правил Декларації відповідальності людини, створеної професором Богданом Дмитровичем. Ці прості життєві засади співзвучні із цінностями Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди.

Студенти вибрали пункт 1 Декларації: «Говори правду, будь чесним та етичним». «Поки ростиме соняшник, ми зобов’язуємося дотримуватися цього правила, щоб у майбутньому це стало невід’ємною частиною нашого життя!», – наголосила молодь.

Студентська рада Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди запрошує усіх долучитися до Марафону відповідальності, формувати в собі нові цінності та робити добрі справи.

Прес-служба Студентської ради університету