Студентський та викладацький колектив ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди» звертаються з проханням про допомогу у зборі коштів на лікування студента 1-го курсу магістратури педагогічного факультету спеціальності «Практична психологія» групи ПМ-11 Скробача Вадима Леонідовича, 1996 року народження.

Відомо, що нині Вадиму необхідна аутотрансплантація кісткового мозку після двох хіміотерапій, потім ще дві, аби збити імунну систему до нуля. Після цього йому знову ведуть його кістковий мозок, тільки уже прокультивований. Лікування проходить в Інституті гематології, кістковий мозок братимуть в інституті трансплантології у Києві. Потрібно зібрати більше сто п’ятдесяти тисяч гривень.

Номери рахунків мами:

Ощадбанк 4790 7000 0683 2381.
Приват 5168 7573 5207 4837
Скробач Оксана Миколаївна.

Ми щиро сподіваємося на Вашу підтримку, адже разом ми неодмінно зможемо врятувати життя!

Facebook Коментарі