Щирі вітання з нагоди Дня народження Аліни Ігорівни Сидорець

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Вітання > Щирі вітання з нагоди Дня народження Аліни Ігорівни Сидорець

Сьогодні, 16 травня 2019 року, свій День народження святкує секретар приймальної комісії ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», незамінний та надійний працівник Аліна Ігорівна Сидорець.

Дорога Аліно Ігорівно!

Бажаємо, щоб завжди вистачало сил і бадьорості на успішну роботу, адже секретар – справа не з простих. Тому нехай кожен день буде вдалим, насиченим, результативним і по-своєму цікавим. Зичимо не знати втоми і душевного смутку.

Нехай голова йде обертом тільки від щастя, нехай частішає серця стукіт тільки від любові.

З щирою повагою  професорсько-викладацький та студентський колективи університету