Театральна студія «Broadway» презентує виставу «За двома зайцями»

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Театральна студія «Broadway» презентує виставу «За двома зайцями»

13 травня о 18:00 в актовій залі  ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» театральна студія «Broadway» з нагоди відзначення ювілейного театрального  сезону презентує на розсуд глядачів захоплюючу виставу «За двома зайцями».

Кохання чи гроші? Бідна красуня або довгонога багачка? І що робити з боргами, коли лихварі вже деруть на шматки? Вигідне одруження налагодить справи. Свирид Голохвастий вирішує вигідним шлюбом виправити своє матеріальне становище. Сподіваючись на свою привабливу зовнішність, Голохвастий починає залицятися одразу до двох дівчат, але народ знає: за двома зайцями побіжиш, жодного не спіймаєш.

Квитки можна буде придбати на вході за ціною 15 грн.

Університетські театрали з нетерпінням очікуватимуть на своїй виставі усіх поціновувачів класичних українських комедій. Буде надзвичайно цікаво!