Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Психологія»

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Психологія»

Третій рік поспіль ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди» проводить ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Психологія» (Теоретична та прикладна психологія). У період з 2 по 5 квітня 2019 року 89 студентів із 51 закладів вищої освіти виборювали призові місця у галузі психологічних знань. Випробування теоретичних і дослідницьких компетенцій майбутніх психологів проходило у 3 тури: прикладний (розроблення експериментальної програми та розв’язування психологічних задач); теоретичний (вирішення тестових завдань у комп’ютерному режимі); проектний (презентація наукового дослідження).

За результатами олімпіади призерами серед студентів-бакалаврів стали:

Дембіцька Вікторія Валеріївна (Тернопільський національний економічний університет) – диплом І ступеня.

Даньшина Анастасія (Національний аерокосмічний університет імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»), Корнєєва Ольга (Національний авіаційний університет), Мамчур Катерина (Національний університет біоресурсів і природокористування України (м. Київ) – дипломи ІІ ступеня.

Дембовська Інна (Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка), Сопчук Андрій (Ізмаїльський державний гуманітарний університет), Варивода Андрій (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини), Корнєєва Ольга (Національний авіаційний університет) – дипломи ІІІ ступеня.

Серед магістрів призові місця вибороли:

Достатня Олександра (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова) – диплом І ступеня.

Ільніцька Тетяна (ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» – диплом ІІ ступеня.

Григорчук Лідія (Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка) – диплом ІІІ ступеня.

Програма олімпіади передбачала ряд культурно-просвітницьких заходів:

• круглий стіл «Психореабілатація в Україні: реальні досягнення та перспективи» – зустріч із заслуженим лікарем України, професором кафедри загальної і медичної психології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Михайлом Матяшем;
  • коуч-сесія для потенційних фахівців: «Минуле. Теперішнє. Майбутнє», а також тренінг «Самоменеджмент як основа особистісної та професійної самореалізації майбутнього психолога», з консультантом психологічної служби університету Тетяною Кузьменко;
  • нічна бібліотека: психоаналіз х/ф «Шлях додому» (2019 р.), на чолі з головою наукового товариства університету Оксаною Луцик;
  • екскурсії до музею народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини, Меморіального музею Г.С. Сковороди, музею «Заповіту» Т.Г. Шевченка, музею козацької слави та виставку робіт В. Завгороднього.

Університет гостинно приймав членів журі, учасників та їх супроводжуючих зі всієї України, гідно завершуючи трирічне проведення Всеукраїнських олімпіад зі спеціальності «Психологія».

Прес-служба соціоісторичного факультету