Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > На засіданні ректорату, яке відбулося 4 лютого 2019 року, розглядалися такі питання:

1. Перший проректор Валерій Хомич доповів про рейтингове оцінювання науково-педагогічних працівників за 2018 рік.

Введення рейтингової оцінки діяльності науково-педагогічних працівників університету є невід’ємним елементом запровадження системи моніторингу як складової процесу забезпечення і управління якістю вищої освіти, стимулювання зростання кваліфікації, професіоналізму, продуктивності навчальної та наукової роботи, розвитку творчої ініціативи науково-педагогічних працівників.

Було зазначено, що рейтинг здійснюватиметься за трьома блоками:

1 блок – показники професійного розвитку;

2 блок – показники навчальної роботи за 2018-2019 н.р.;

3 блок – показники науково-інноваційної діяльності.

Валерій Феодосійович ознайомив членів ректорату із проектом рейтингового оцінювання науково-педагогічних працівників, який буде надіслано на факультети для опрацювання та надання пропозицій в письмовій формі щодо його удосконалення.

2. Про порядок нагородження співробітників університету доповіла керівник відділу кадрів Людмила Погребна. Кандидатури працівників університету можуть подаватися на представлення до нагородження за зразкове виконання своїх посадових обов’язків, багаторічну бездоганну працю, новаторство та інші досягнення в роботі. Людмила Миколаївна зазначила, що нагородження відбувається через подання, яке робить керівник структурного підрозділу.

3. Декани факультетів доповіли про результати роботи з ліквідації заборгованості студентами за надання освітніх послуг. Було наголошено на тому, що деканам факультетів необхідно посилити контроль за дотриманням і виконанням сплати за навчання.

4. Керівник студентського бюро соціально-гуманітарного відділу Владислав Міранович озвучив план основних заходів на лютий 2019 року, з яким можна буде ознайомитися на сайті університету.

Ольга Науменко