Вітаємо Тетяну В’ячеславівну Козій

Професорсько-викладацький та студентський колективи університету, ректорат, Вчена рада, увесь колектив фінансово-гуманітарного факультету сердечно та щиро вітають з днем народження, старшого викладача, заступника завідувача кафедри професійної освіти з навчально-педагогічної роботи, людину що стояла біля витоків фінансово-гуманітарного факультету Козій Тетяну В’ячеславівну!

Шановна Тетяно В’ячеславівно!

Всі ми безмежно цінуємо Ваш професіоналізм, і той титанічний внесок, який Ви зробили у формування та розвиток одного з найпотужніших структурних підрозділів нашого університету, Вашу непосильну працю в його команді до сьогоднішнього дня. Ви незамінний співробітник, найвищий професіонал у своїй справі.

Бажаємо, щоб з кожним роком у Вас з’являлось все більше сил для великих трудових звершень. Нехай творчі ідеї ллються рікою, і знаходять неодмінне втілення у реальному житті. Нехай вдача супроводжує Вас в усіх Ваших починаннях.

Любові і розуміння Вам як на роботі, так і у сімейному вогнищі!