Соціальна програма «Solarship» – оплата за весь рік навчання у твоєму ВНЗ!

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > Соціальна програма «Solarship» – оплата за весь рік навчання у твоєму ВНЗ!

Абітурієнтів та студентів ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» запрошують прийняти участь у соціальній програмі Scholarship.

Головний приз грант (стипендія) у розмірі 35 300 гривень на сплату року навчання в українському ВНЗ. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи.

Участь повністю безкоштовна.

Організатори оплачують навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних, а також прагнуть знайти талановитих молодих спеціалістів.

Детальніше про умови конкурсу можна прочитати тут: https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/

Запитання та роботи можна надсилати через сайт або на пошту: scholarship@seoquick.com.ua

Сподіваємось, що саме наші студенти стануть переможцями й отримають сплату за навчання.