Відбувся волейбольний турнір пам’яті заступника декана ФФВ Олександра Борисова

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Відбувся волейбольний турнір пам’яті заступника декана ФФВ Олександра Борисова

28 жовтня в спортивній залі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницького педагогічного університету імені Григорія Сковороди» відбувся волейбольний турнір пам’яті заступника декана факультету фізичного виховання вишу Олександра Борисова. Олександр Олександрович Борисов був не лише викладачем, а і тренером жіночої волейбольної команди «Аплеко», яка чотири роки поспіль виборювала звання чемпіона України у першій лізі, а у 1995 році зайняла п’яте місце у Суперлізі.

Уже минуло два роки, як Олександр Олександрович пішов із життя, однак його учні, колеги пам’ятають «Сан Санича», і на його честь організували цей турнір. На відкриття завітала вихованка Олександра Борисова – Ольга  Боровська. Вона чотири роки грала за «Аплеко», була капітаном команди. Вітаючи із відкриттям турніру побажала всім успіху і головне не забувати свої викладачів та тренерів:

– Сан Санич для команди був як батько, причому нами опікувався не лише він, а і його дружина. Ми не раз всією командою були у них в гостях. У тренера не було любимчиків, до всіх ставився однаково. Я працюю в одній із київських гімназій тренером по волейболу і намагаюсь бути для своїх вихованців такою, як колись був для мене Олександр Борисов.

Цього року в турнірі взяли участь команда студентів переяславського вишу,волейболісти «Сімекс», Лубен та Миронівки.

Як і минулого року всі ігри проходили в напруженій боротьбі. Жодна з команд не змогла добитись впевненої перемоги. Всі ігри завершились із однаковим результатом 2:1.

У першій же грі минулорічні переможці переяславські студенти в напруженій боротьбі поступились волейболістам «Сімексу», за який грали студенти київських вузів, рахунок по партіям 1:2. Здалось, що цього року вдача відвернулась від переяславських студентів, і вони не зможуть виграти головний приз турніру. Проте, «Сімекс» примудрився програти волейболістам із Миронівки та Лубен із одинаковим рахунком 1:2, а студенти із таким же рахунком виграли решту ігор. Тож по одній перемозі  здобули команди із Лубен та «Сімекс» за підрахунком м’ячів Лубни опинились на четвертій сходинці турнірної таблиці, а «Сімекс» став бронзовим призером. Для виявлення переможця організаторам турніру довелось вести підрахунок виграних та програних м’ячів по партіях у студентів переяславського вишу та волейболістів із Миронівки. Головний суддя змагань.

Віктор Погребний зауважив, що він не раз організовував всілякі волейбольні турніри, але визначати переможця за різницею м’ячів іще не доводилось. Після проведення складних підрахунків перше місце другий рік поспіль виграли студенти переяславського університету, другими стали волейболісти із Миронівки.

Призери змагань нагороджені медалями, грамотами, а переможці отримали ще й кубок.