Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Анонси > VIІ Всеукраїнський історико-культурологічний форум «Сікорські читання» (17.10.2018 р.)

17 жовтня 2018 р. на базі Державного вищого навчального закладу «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» відбудеться VІI Всеукраїнський історико-культурологічний форум «Сікорські читання». Захід присвячений 95-й річниці від дня народження Героя України та визначного музейного діяча Михайла Сікорського.

Форум є майданчиком на якому реалізуються творчі та наукові ініціативи в галузі історії та культури. У межах Форуму передбачено проведення тематичних заходів: наукові та культурно-мистецькі дійства, круглі столи, виставки, презентації, майстер-класи, творчі зустрічі тощо.

У межах заходу відбудеться ШОСТЕ за ліком вручення Премії імені Героя України Михайла Сікорського Національної спілки краєзнавців України.

Початок роботи о 10 годині.

ІДЕЯ ТА МЕТА ФОРУМУ:

Вшанування подвижницького поступу відомого музейного діяча Героя України Михайла Івановича Сікорського; сприяння розвитку наукових та творчих ініціатив у сфері історичної науки, культури та мистецтва.

ЗАСНОВНИКИ ФОРУМУ:

• Державний вищий навчальний заклад «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»;
  • Громадська культурно-просвітницька організація «Переяславський скарб».

СПІВОРГАНІЗАТОРИ:

• Національна спілка краєзнавців України;
  • Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав»

ПАРТНЕРИ:

Організації:

Наукове товариство ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

Громадська організація «Старий Дніпро»

Творче об’єднання «Полотно»

Інформаційні партнери:

Всеукраїнський благодійний фонд «Журналістська ініціатива»

Програма «Київський ранок» творчого об’єднання «Київ»

Всеукраїнська газета «Профспілкові вісті»

Загальнодержавна українська газета «Культура і життя»

Державна телерадіокомпанія «Культура»

Телерадіокомпанія «Альта»

Громадсько-політична газета «Вісник Переяславщини»

Видавничий партнер: «Калина-Принт».

Адреса форуму: 08401, Україна, Київська область, м. Переяслав-Хмельницький, вул. В.Сухомлинського, 30.

Контактний телефон: +38 (096) 126-88-89 – Тарас Нагайко, заступник голови організаційного комітету VІІ Всеукраїнського історико-культурологічного форуму «Сікорські читання»

Електронна пошта: pereyaslav_skarb@ukr.net