Відкрилася виставка «Інноваційних художніх технік»

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Відкрилася виставка «Інноваційних художніх технік»

В 316 аудиторії кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання спеціальність «Образотворче мистецтво» експонується виставка «Інноваційних художніх технік». Керівник: кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Борисівна Носаченко. На виставці представлені роботи бакалаврів та магістрів у техніці «Мікс-медіа», «джгутова філігрань», «колаж з використанням глини, декупажу, модульної аплікації та контурного розпису».

Виставку нещодавно відвідали гості зі Стамбульського фонду науки та культури, які були вражені складністю техніки виконання. Запрошуємо відвідати виставку і доторкнутися серцем до прекрасного.

Прес-служба педагогічного факультету

[vcfastgallery_mosaic fgm_layout=”fg_layout3″ fg_type=”magnific-popup” images=”8789,8790,8791,8792,8793,8788″]