Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > На засіданні ректорату, яке відбулося 12 вересня 2018 року, розглядалися такі питання:

1. Відповідальний секретар приймальної комісії Сергій Закопайло проінформував, що на сайті Міністерства освіти і науки України оприлюднений Проект Умов прийому до вищих навчальних закладів на 2019 рік та ознайомив членів ректорату із певними новаціями цього документу. Передбачається, що наступного року для вступу до вишів прийматимуть сертифікати ЗНО 2018 та 2019 років з усіх предметів. Подати також можна буде сертифікати ЗНО за 2017 рік, однак окрім оцінок з іноземних мов.

Заплановано внести зміни в терміни вступної кампанії, основна частина якої має стати коротшою. Зокрема, на бакалавра реєстрація електронних кабінетів почнеться за 9 днів до початку подання заяв – 1 липня, а сам прийом заяв та документів на бюджет триватиме з 10 до 22 липня. (Загальне скорочення – 3 дні порівняно з 2018-м роком). Водночас можливість реєстрації електронних кабінетів буде відкрита до 30 серпня, щоб через них могли подати заяви вступники на заочну форму навчання на контракт. Творчі конкурси пропонуються проводити з 16 березня до 15 травня.  Для вступу в магістратуру буде збільшено перелік спеціальностей, на які треба буде складати єдиний вступний іспит з іноземної мови за технологією ЗНО.  Більш детальніше із Проектом Умов прийому до вищих навчальних закладів на 2019 рік  можна ознайомитися на сайті Міністерства освіти і науки України. Зауваження та пропозиції щодо Проекту можна надсилати до 19 вересня на електронну адресу: pyzhov@mon.gov.ua.

2. Декани факультетів доповіли про уточнений контингент студентів і стан виконання договірних зобов’язань студентами контрактниками.

3. Заступник голови профспілкового комітету Михайло Бойко доповів, що завершився ІІ етап поселення студентів у гуртожитки, який тривав із 29 по 31 серпня. Робота проводилась активно. Скарг не зафіксовано.

Різне. Керівник навчального відділу Анатолій Брехунець ознайомив членів ректорату із положенням про дуальну освіту.

Проректор з наукової роботи Сергій Рик повідомив, що із 25 по 27 вересня у конференц-залі імені Василя Сухомлинського будуть проходити вебінари в опануванні Web of Science та інших ресурсів компанії Clarivate Analytics. Запрошуються науковці, аспіранти, докторанти та усі бажаючі.

Також на ректораті було повідомлено, що із 14 по 16 вересня із робочим візитом в університет завітає делегація викладачів зі Стамбульського університету (Туреччина). Планується обговорення Міжнародного проекту Еразмус+, проведення семінарів. Більш детальну інформацію можна дізнатися на сайті відділу Міжнародного співробітництва.

Ольга Науменко

[vcfastgallery_mosaic fgm_layout=”fg_layout3″ fg_type=”magnific-popup” images=”8364,8376,8375,8374,8373,8372,8371,8377,8370,8369,8368,8367,8366,8365,8362,8361″]