Магістр Переяславського університету – Чемпіон Європи!

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Магістр Переяславського університету – Чемпіон Європи!

У Берліні на чемпіонаті Європи з легкої атлетики 23-річний студент факультету фізичного виховання Мар’ян  Закальницький став ЧЕМПІОНОМ ЄВРОПИ зі спортивної ходи на дистанції 50 км. Срібло − у словака Матея Тота, бронза − у білоруса Дмитра Дзюбіна.

Це перша медаль в історії України в спортивній ході на дистанції 50 км!!!

На цій самій дистанції випускниця цього ж факультету Аліна Цвілій виборола срібну медаль!!! Українка оновила національний рекорд (4:12:44) і поступилася лише Інеш Енрікеш з Португалії, яка виграла золоту медаль.

Вітаємо і зичимо усіляких гараздів тренеру Мар’яна Олександру Шевченку – випускнику факультету фізичного виховання. Дякуємо, що в цьому році списки студентів Нашого університету поповнили Ваші-наші нові, перспективні учні.

Вболівали! Горді за Вас! Творчих злетів!

З повагою декан факультету, професор Віктор Куйбіда

[vcfastgallery_mosaic fgm_layout=”fg_layout3″ fg_type=”magnific-popup” images=”7567,7566,7565″]