День Перемоги – назавжди в нашій пам’яті і серцях

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > День Перемоги – назавжди в нашій пам’яті і серцях

Знаменний день 9 травня 1945 року особливо відзначений в історії людства. Минають десятиліття, змінюються покоління, але велика перемога як символ героїзму, військової слави і доблесті нашого народу залишається навічно вписаною в героїчний літопис Вітчизни!

Цей день – символ гордості за тих, хто відстояв свободу нашої Батьківщини і мирне небо над Європою. З почуттям глибокої поваги дякуємо сивочолим ветеранам за самовідданий подвиг та визволення від фашистської навали.

Ми завжди пам’ятатимемо ціну, яку заплатили наші батьки і діди за сьогоднішній мир в Україні, за надану можливість наступним поколінням жити, народжувати і виховувати дітей під голубим небом. Наш обов’язок –  запобігти війні і зробити все можливе, щоб рідна ненька-Україна була вільною, незалежною і єдиною країною.

Бажаємо всім, аби в нашому майбутньому,в якому житимуть наші діти і онуки, більш не було таких подій. Вічна пам’ять тим, хто загинув. Вічна слава тим героям, які живуть поруч.

Редакція газети «Педагогічні обрії»