Науковий успіх студентки фінансово-гуманітарного факультету

Університет Григорія Сковороди в Переяславі > Публікації > Новини > Науковий успіх студентки фінансово-гуманітарного факультету

26-27 квітня 2018 року в Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Освітні, педагогічні науки». На конкурс було подано 59 наукових робіт із різних закладів вищої освіти України. ІІ тур конкурсу проводився у два етапи: перший – рецензування робіт; другий – проведення підсумкової науково-практичної конференції.

ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» на завершальному етапі конкурсу представляла студентка фінансово-гуманітарного факультету Карина Вавілова з науковою роботою «Формування інформаційної культури школярів засобами медіаосвіти в позанавчальній діяльності». За результатами захисту та презентацій студентських наукових робіт Карина Вавілова посіла ІІІ місце і була нагороджена Дипломом ІІІ ступеня.

Колектив викладачів і студентів фінансово-гуманітарного факультету вітає Карину Вавілову та її наукового керівника – кандидата педагогічних наук, доцента кафедри професійної освіти Олену Кулик – з перемогою та бажає подальших успіхів і нових наукових здобутків!

Прес-служба фінансово-гуманітарного факультету